Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Anna Rybaczewski zagra w Legionovii | Legionowo

Anna Rybaczewski zagra w Legionovii

| sport i wypoczynek
Kinga Bąk (z/d/ Baran) doznała urazu barku

Kinga Bąk (z/d/ Baran) doznała urazu barku

Anna Rybaczewski podpisała kontrakt z 9. ekipą ubiegłego sezonu Orlen Ligi. Od nowego sezonu będzie przyjmującą Siódemki Legionovia.

Urodzona w Polsce siatkarka, francuskiej drużyny narodowej, jest córką mistrza olimpijskiego z Montrealu – Mirosława Rybaczewskiego. Gra w siatkarskiej reprezentacji Francji.

Rybaczewski w sezonie 2006/2007 występowała w zespole Banku BPS Muszynianki Fakro. W latach 2008 i 2009, Anna Rybczewski grając w RC Cannes zdobyła mistrzostwo Francji. Wicemistrzem Francji została pięciokrotnie – dwukrotnie z Rocheville Le Cannet (2004, 2006), i trzykrotnie z ASPTT Miluza (2010, 2011 i 2012). Ze względu na sukcesy odnoszone przez zespoły, w którch grała, regularnie występowała w europejskich pucharach.

Transfer francuskiej zawodniczki, oznacza że zespół z Legionowa ma już komplet zawodniczek na pozycji przyjmującej. W najbliższą środę ma zostać ogłoszony transfer kolejnej siatkarki – tym razem amerykańskiej środkowej.  Klub zamierza pozyskać także atakującą AZS Białystok – Sylwię Chmiel. W zespole pozostała dobrze spisująca się Anna Sołodkowicz, a największym wzmocnieniem wydaje się być Berenika Tomsia (Okuniewska).

W nowym sezonie Legionovię poprowadzą – Maciej Kosmol w roli pierwszego szkoleniowca oraz jego siostra – Jolanta Studzienna jako jego asystentka. Przygotowaniem fizycznym zawodniczek zajmie się współpracujący z przeszłości z żeńską reprezentacją Polski, Christian Verona.

 

Dotychczasowe transfery Siódemki Legionovii:

Berenika Okuniewska z Fenerbahce Stambuł, Anna Rybaczewski z ASPTT Miluza, Aleksandra Wójcik i Karolina Szymańska obie z SMS Sosnowiec, Olga Raonić z OK Subotica, Tamara Rakić z Jenisej Krasnojarsk.

W klubie zostają:

Kinga Bąk, Katarzyna Jóźwicka, Magdalena Saad, Anna Sołodkowicz.

Kinga Bąk (z/d/ Baran) doznała urazu barku

Kinga Bąk (z/d/ Baran) pozostaje w Legionovii

Jeden komentarz do “Anna Rybaczewski zagra w Legionovii

  1. Legionoviak
    1

    Cała wiara się cieszy :) . Witamy na pokładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>