Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Atom Trefl za silny dla Siódemki | Legionowo

Atom Trefl za silny dla Siódemki

| sport i wypoczynek
Legionovia w ataku

Legionovia w ataku

Dziewczyny z Siódemki Legionovii ma już za sobą debiut w Orlen Lidze. Momo, że dziewczyny z Legionovii zagrały lepiej niż podczas sparingów, to nie dały rady pokonać mistrzyń z Sopotu.

Legionowski zespół kiepsko zaprezentował się podczas sparingów przed tegorocznym sezonem. Dlatego pierwszy sezonowy mecz z mistrzyniami kraju był dla kibiców oraz samej drużyny niezwykle istotny. Okazało się, że obawy kibiców były płonne, a legionowska drużyna pokazała się z dobrej strony.

Pierwszy tegoroczny set dziewczyny, mimo niezbyt udanego początku wygrały 25:21. Po początkowej nerwówce legionowianki potrafiły uporac się z presją gry z mistrzyniami kraju. W drugim secie gospodynie pozwoliły Treflowi na wiele. Set zakończył się wynikiem 25:19.

W trzecim secie, mimo, że sopocianki uciekały gospodyniom na 5 punktów, jednak w końcówce Legionovia odrobiła 3 punkty (25:23). W czwartym secie Atom dominował na boisku w pełni zasłużenie. Legionowianki przegrały go do 16.

Siódemka Legionovia – Atom Trefl Sopot 1:3 (25:21, 19:25, 23:25, 16:25)

W drugiej kolejce Siódemka zagra także w Arenie. W sobotę 13 października do Legionowa przyjedzie PTPS Piła.

Legionovia w ataku

Legionovia w ataku (fot. nie pochodzi z tego meczu)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>