Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
autobusy | Legionowo

autobusy

Wpisy powiązane ze słowem kluczowym: autobusy

Linia L-8, która ma usprawnić dojazd mieszkańców gminu Nieporęt do pociągów S-9, ruszy 2 stycznia 2012 r.

W niektórych pociągach SKM nadal są nalepki informujące o starych cenach biletów. Zgodnie z prawem, w tak oznakowanych pojazdach, obowiązują ceny podane na nalepkach. Pasażer ma prawo odmówić zakupu biletu po zawyżonej cenie. Jeśli skasował bilet po zawyżonej cenie (względem informacji znajdującej się w pojeździe) to ma prawo żądać zwrotu różnicy w cenie biletu. Jeśli zaś jechał „na skasowanym” starym bilecie i otrzymał mandat od kontrolerów ZTM, to opłata karna winna być anulowana.

image

Dziś do ruchu zostanie oddana druga nitka DK61. W związku z tym zmianie ulega lokalizacja przystanków autobusowych.

Od godz. 22:00 autobusy będą się zatrzymywały na przywróconym przystanku Sielankowa 02, który został zlokalizowany w nowej zatoce, przy ul. Warszawskiej przed skrzyżowaniem z ul. Jagiellońską/Sielankową. Dla linii 736 będzie to przystanek stały, zaś dla „elek” (L-9 i L-10) przystanek „na żądanie”.

W niedzielę 28 sierpnia zostanie wyłączona z ruchu kołowego ul. Jana III Sobieskiego (na odcinku od ul. ks. Skargi do ul. Parkowej). Ulica zostanie zamknięta z powodu odbywających się, na terenie Areny Legionowo i stadionu, dożynek.

Pomachajmy do odjeżdżającego 731.

Pomachajmy do odjeżdżającego 731.

W związku z tym autobusy linii 723 i L-9 od godziny 8:00 do 21:00 bedą jeździły zmienionymi trasami.

Warszawski Zarząd Transportu Miejskiego prowadzi ze wszystkimi samorządami rozmowy w sprawie optymalizacji siatki połączeń komunikacyjnych. ZTM zgodnie z logiką dąży do rozwoju transportu w oparciu o węzły przesiadkowe. Zaś szybkie połączenia pomiędzy węzłami Zarząd chce zapewnić z wykorzystaniem transportu szynowego.

Pomachajmy do odjeżdżającego 731.

Pomachajmy do odjeżdżającego 731.

ZTM w komunikacie rozesłanym do mediów poinformował, że z dniem 1 siepania br. całkowitej likwidacji ulegnie linia 801. W związku z tym w Legionowie zostaną skasowane następujące przystanki:

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że od od 1 sierpnia uruchamia w Michałowie-Reginowie,  przy ul. Warszawskiej, dwa nowe przystanki dla linii L9 i L10.

Logo ZTM

Logo ZTM

Witam!

Od jutra, czyli 1 lipca zmienia się rozkład autobusów 731 i 723, linia 801 jest zawieszona. Jestem bardzo ciekawa kto wpadł na tak idealny pomysł żeby autobusy obu linii jeździły 2 razy na godzinę!! W moim mniemaniu (jak domyślam się nie tylko) jest to niekompetencja osób odpowiedzialnych za komunikacje w naszym mieście.

Rozkład  w kierunku Komornica > Legionowo

Linia L-9 (L9) łaczy jedyny w powiecie szpital, z miastem Legionowo (w ramach taryfy ZTM)

Dzień powszedni

Rozkład  w kierunku Legionowo > Komornica

Linia L-9 (L9) łaczy miasto Legionowo z jedynym w powiecie szpitalem, a dalej z Wieliszewem (w ramach taryfy ZTM)

Dzień powszedni

Od dziś, tj. 06.09.2010, do piątku, tj. 10.09.2010 w Urzędzie Gminy Wieliszew został uruchomiony tymczasowy punkt wyrabiania i kodowania Warszawskiej Karty Miejskiej (WKM). Punkt działa w godzinach 9.00-15.00.

Na początek pozdrawiam wszystkich pasażerów linii 731, którzy razem ze mną około godziny 13:00 jechali w stronę Legionowa.

ZTM wprowadza dla linii 731 z dniem 10.04.2010 (sobota) dla linii nowy przystanek. Przystanek ZEGRZYŃSKA-IMGW 02 będzie przystankiem „na żądanie”. Jego lokalizacja to ul. Piaskowa w Legionowie. Przystanek obowiązuje jedynie w kierunku OS. MŁODYCH. (http://www.ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=502&l=1).