Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Będzie jedno przedszkole mniej | Legionowo

Będzie jedno przedszkole mniej

Na najbliższej sesji Rady Miasta radni będą głosować nad uchwałą zaproponowaną przez miłościwie nam panującego magistra Smogorzewskiego.

Prezydent twierdzi, że w mieście jest już wystarczająca liczba przedszkoli, w związku z tym można spokojnie zrezygnować z jednego z nich. Chodzi dokładnie o Miejskie Przedszkole nr 4 utworzone, uchwałą RM z  28 maja 2008 r.

Przed kilkoma miesiącami w trakcie kampanii wyborczej miejski bonzo na lewo i prawo łapał, że dostępność przedszkoli będzie jego priorytetem. Kilka miesięcy minęło, ratuszowy bonzo nie musi się już w łaskę wyborców wkupywać, więc dzieciom i ich rodzicom, pokazuje olimpijski gest.

 

 

3 komentarzy(e) do “Będzie jedno przedszkole mniej

 1. 1

  Przy okazji wyborów chwalił się gdzie mógł swoimi „planami” przedszkolnymi.
  Po wyborach jasno pokazuje, że ma swoich mały obywateli i ich rodziców w dupie. Zapisy podobno są za chwile, a my nadal nic nie wiemy.

 2. 2

  Likwidacja przedszkola w Legionowie zastanawia. Próbuję znaleźć jakiś dobry powód, ale nie znajduję go, bo przecież w Legionowie obecny popyt na miejsce w przedszkolnej placówce jest ogromny.
  I tak sobie przewiduję, że przez najbliższe, kilka lat (może 8-10), będzie utrzymywał się na dużym poziomie. Wystarczy wyjść z Ratusza i przejść się po Legionowie, ilość mam z wózkami oraz pań z brzuszkami jest duża, a Legionowo to doskonałe miejsce do wychowywania dzieci (rodzice mają blisko do pracy w Wawie).
  Nie będę również wspominać o tłumach dzieciaków i rodziców na placach zabaw :)
  Aż trudno uwierzyć, że przyrost naturalny w Polsce jest mały …

 3. 3

  Czytam o szkołach, o przedszkolach oraz innych sprawach i z tego wszystkiego wyłania się czarny obraz krętactw, niekompetencji, a przede wszystkim zarysowują się działania władz miasta wbrew woli społeczności lokalnej, natomiast radni to coś dodatkowego, bez wyrazu, którzy zapomnieli, iż zostali wybrani przez ludzi by prezentować i bronić ich interesy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>