Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Cytaty legionowskie: „Ja się już dawno przestałem dziwić i oburzać tym jak traktują społeczeństwo (…)” | Legionowo

Cytaty legionowskie: „Ja się już dawno przestałem dziwić i oburzać tym jak traktują społeczeństwo (…)”

| kultura

Ja się już dawno przestałem dziwić i oburzać tym jak traktują społeczeństwo, wybrani przez nas „reprezentanci”. Przy okazji „głupiego” placyku koło parku im. Jana Pawła II, zdewastowanego przez grupkę spod ciemniej gwiazdy, przekonałem się jak pokrętne są działania UM Legionowo. Skoro nikt z wybranych przez NAS i dla NAS już się nami nie interesuje, tylko załatwia swoje biznesy i biznesiki, to ciężko oczekiwać dyskusji czy działań, będących czymś więcej niż tymi pod publiczkę. Nawiasem mówiąc, ostatnie doniesienia o „korupcji?” (oczywiście ze znakiem zapytania, bo przecież nikt od lat nic nie wiedział co się dzieje…) w Ratuszu to jedynie wierzchołek góry lodowej. Pozostaje czekać na wybory, ten jeden jedyny specjalny dzień, kiedy nasi wybrańcy łaszą się do nas i przymilają, szepcząc do uszka najpiękniejsze obietnice.

Użytkownik maciej_70, podczas dyskusji na forum Legionowo w sprawie postawy radnego Ryszarda Brańskiego na kwestię likwidacji filii miejskiej biblioteki.

Radny Brański w ostatnich dniach zaczął aktywnie udzielać się w serwisie Facebook. Jego wypowiedzi publiczne i kierowane wprost do konkretnych osób sugerowały, że osoby broniące filii biblioteki nie potrafią dyskutować, a jedynie awanturować się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>