Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Dni Serocka 2011 | Legionowo

Dni Serocka 2011

| kultura, mieszkańcy

Otrzymujemy wiele pytań dotyczących tegorocznych dni Serocka. Pytacie kiedy są dni Serocka i kto na nich zagra. Serocki magistrat milczy jednak jak zaklęty, zatem w przy odpowiedzi posiłkujemy się jedynie lakonicznym komunikatem na stronie ratusza.

Jak zapewnia serocki burmistrz tegoroczne święto miasta odbędzie się w sobotę 21 maja 2011 r. Atrakcjami będą prezentacje zespołów dziecięcych i młodzieżowych z terenu gminy, biesiada polsko-śląska, koncert zespołu coverowego z piosenkami Republiki oraz PIASEK (tj. Andrzej PIASEK Piaseczny). Impreza odbędzie się na serockim rynku.

Ważny czytelnik zapyta dlaczego tak skromnie skoro w zeszłym roku było T.LOVE i Grupa Operacyjna. Odpowiedź jest prosta: w zeszłym roku były wybory i trzeba było kupować głosy, w tym roku nie ma takiej potrzeby :)

 

2 komentarzy(e) do “Dni Serocka 2011

 1. Pawel Kownacki
  1

  Drodzy moi, to nie kwestia wyborów tylko kwestia naprawdę zaciskania pasa, w Wieliszewie będziemy mieli zespół coverowy THe Postman i Pawła Kukiza z zespołem Piersi. Czyli też nie górna półka cenowa.

  • 2

   I tu się Panie Wójcie z panem, nomenklaturowo, nie zgodzę :) Sytuacja makroekonomiczna w roku ubiegłym była gorsza od tegorocznej (póki co). Mimo to gminy pofolgowały sobie z występami „gwiazd”… Wybory były bowiem za pasem i trzeba było kupić sobie odpowiednią liczbę głosów :)
   W tym roku mimo, że makroekonomia jest lepsiejsza to samorządowcy nagle zaczęli „oszczędzać”… Powód jest jeden – wybory dopiero za 4 lata :)

   PS. Zespoły coverowe prezentują niejednokrotnie o niebo lepszy poziom artystyczny niż „gwiazdy”. Jednak to „gwiazdy” za swoje niejednokrotnie kiepskie występy liczą sobie o wiele więcej. Osobiście wolę dobry cover od lichutkiego hitu… ale nie przeszkadza mi to nazwać rzecz po imieniu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>