Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
fuj fuj fuj | Legionowo

fuj fuj fuj

| komunikacja

Na początek pozdrawiam wszystkich pasażerów linii 731, którzy razem ze mną około godziny 13:00 jechali w stronę Legionowa.

Kiedy na przystanku Konwaliowa wsiadłam do autobusu, moim nozdrzom ‚ukazał się’ (dosłownie, aż było go widać) smród zgniecionego butem gówna.

W autobusie były dwa wózki z niemowlakami, więc pierwsza moja myśl to:

‚No to się bobasy sfajdały’. Jednak niemowlaki były niewinne.

Kiedy poszłam w kierunku tylnej części autobusu, stwierdziłam, że inni pasażerowie zaczynają opuszczać tamte rejony.
Okazało się bowiem, że siedział tam pijany, w trzy dupy, pan, czyli tzw. żul, który roztaczał wokół siebie oraz na terenie całego autobusu linii 731 ów straszliwy smród.

Na szczęście był to autobus, w którym można było uchylić górną część okna. Jakiś pasażer poprosił także kierowcę o otwarcie wywietrzników dachowych. I jakoś ten smród przewiało i do Legionowa dojechaliśmy w dość komfortowych warunkach.

Aż boję się wykonać symulację, co by było gdybyśmy jechali takim autobusem z naklejkami na oknach w stylu:  ‚pojazd klimatyzowany, proszę nie otwierać okien’ (czy jakoś tak to leciało), co oznacza z reguły, że pojazd owszem posiada klimatyzację, ale nie włączoną …  do Legionowa dojechalibyśmy ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>