Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Jabłonna | Legionowo

Jabłonna

Wpisy powiązane ze słowem kluczowym: Jabłonna

W czwartek 17 października, około godziny 15.00 na wjeździe na obwodnicę Jabłonny, na jezdni w kierunku Legionowa, wydarzył się tragiczny w skutkach wypadek.

A dokładnie gruntownej modernizacji została poddana witryna internetowa tego periodyku. Zmiany serwisu zachodzą w ten weekend. Dotychczasowy, trącący myszką wygląd strony odchodzi na zasłużony odpoczynek.

Od 1 stycznia 2014 r. w życie miała wejść trzecia z rzędu corocznych podwyżek biletów ZTM. Trzecia podwyżka, i zarazem ostatnia z zapowiedzianej serii, oznaczała że ceny biletów okresowych są dwukrotnie wyższe (2011 r. do 2014 r.).

W ciągu ostatniego miesiąca do mieszkańców powiatu docierały faktury rozliczeniowe za dostawę gazu. Wiele z osób, które otrzymało te rozliczenia miało do nich poważne zastrzeżenia. Ich relacje wskazują, że firma PGNiG mogła celowo zawyżać wysokość opłat za gaz.

Pierwszy, tej zimy, opad śniegu spowodował zerwanie wielu linii energetycznych.

Podobno żyjemy w strasznych czasach… a ma być jeszcze gorzej, bowiem w 2012 czeka nas co najmniej kilkanaście końców świata. Wiec jak tu Wam składać radosne życzenia noworoczne?

Zestawienie ponoszonych przez mieszkańców kosztów związanych z utrzymaniem administracji samorządowej (gminnej, powiatowej i wojewódzkiej) sporządzono na podstawie publikacji tygodnika Wspólnota (47/2011).

Życzymy naszym Czytelnikom wesołych, radosnych i rodzinnych chwil.

Wolności od trosk wszelakich, umiejętności czerpania radości z życia, zdolności cieszenia się drobiazgami, które w zasięgu ręki bywają oraz spełnienia marzeń o rzeczach wielkich, większych i największych.

W najbliższą niedzielę 18.12.2011 r. o godz. 13.00 w Jabłonnie odbędzie się koncert pt.: Pałacowe spotkania z muzyką.

Koncert odbędzie się w Pałacu w Jabłonnie (Modlińska 105). Wstęp wolny.

Mikołaj Majewski, zawodnik klubu motorowego MX Chotomów, podczas treningu miał bardzo poważny wypadek na motocyklu. W wyniku wypadku odniósł liczne urazy wewnętrzne. Zawodnika czekają liczne operacje, do przeprowadzenia których konieczne będzie przeprowadzenie wielu transfuzji krwi.

Szlachetna Paczka”  to ogólnopolski projekt pomocy ubogim rodzinom, który jest realizowany już od 11 lat. W ramach projektu jeden wolontariusz obejmuje opieką jedną rodzinę, dla której konkretną paczkę przygotowuje jeden darczyńca. Organizatorzy akcji zapewniają, że:

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa / Legionowo zawiadamia, że w okresie od 31 października 2011 do 11 listopada 2011, związku z koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych, planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej w okresie dla odbiorców z:

Spotkania pierwszego stopnia (osobiste) z Powiatowym Urzędem Pracy w Legionowie, czy raczej urzędem rejestracji bezrobotnych, nigdy nie należą do udanych i inspirujących.

Na prośbę UM Legionowo zamieszczam poniższą informację:

Z  informacji w mediach i internecie wynika, że mieszkańcy Józefowa planują dziś w godzinach 15:00 – 18:00 przeprowadzenie pikiety w Michałowie – Reginowie. Dla legionowian oraz podróżnych jadących w kierunku Mazur, ewentualna blokada Drogi Krajowej 61 oznaczać może bardzo duże utrudnienia w ruchu. Przypuszczamy, że zablokowane mogą zostać główne legionowskie ulice. Proszę o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o ewentualnym blokowaniu DK61.

Referat Marketingu tel. 22 766 40 83

Wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia. Dużo cierpliwości do uczniów oraz ich rodziców, wytrwałości, sprawiedliwych awansów zawodowych oraz zadowolenia z postępu edukacyjnego Waszych uczniów!

Do góry