Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Jak wykiwać komornika – sposób Radia Hobby oraz Starostwa Powiatowego (cz. 1) | Legionowo

Jak wykiwać komornika – sposób Radia Hobby oraz Starostwa Powiatowego (cz. 1)

Starostwo Powiatowe kantowanie komorników opisało na swej stronie

Starostwo Powiatowe kantowanie komorników opisało na swej stronie

Legionowska rozgłośnia radiowa (Radio Hobby) jest szeroko znana ze swych specyficznych metod traktowania kontrahentów i pracowników. Kontrahentom nie płacono za wykonane usługi i dostarczony sprzęt. Pracowników oszukiwano przy rekrutacji. Obiecywano im etaty, a okazywało się, że przez kilka miesięcy pracowali bez umów jako bezpłatni stażyści. Jeśli pracownicy upominali się o swoje pieniądze, rozgłośnia wymieniała cały zespół na ludzi ściągniętych z różnych części kraju, bo w lokalnych kręgach dziennikarskich radio miało śmierdzącą opinię.

Specyficzna forma prowadzenia biznesu przez zarząd firmy Hobby została szybko „nagrodzona” sądowymi wyrokami. Nietrudno się domyślić, że taki wyrok wiąże się z wizytą komornika w spółce. Niezrażony tym prezes rozgłośni zamiast spłacić długi, zaczął robić z siebie majątkową wydmuszkę – zmianami właścicielskimi chroni majątek przed komornikami. Mimo tych wszystkich „przeciwności losu” radio cieszyło się (i nadal cieszy) niewytłumaczalną wręcz przychylnością lokalnych władz. Rozgłośnia praktycznie o zerowej słuchalności zamieszcza ogłoszenia legionowskich samorządów. Co więcej wspólnie z nimi organizuje konferencje promujące fikcyjną fundację.

Starostwo Powiatowe kantowanie komorników opisało na swej stronie

Starostwo Powiatowe kantowanie komorników opisało na swej stronie

Dlatego przy okazji egzekucji, jeden z komorników skorzystał ze zgodnej z prawem możliwości wyegzekwowania długu radia od jego reklamodawców i ogłoszeniodawców. Stosowne wici poszły w miasto i miały sprawić bezproblemową egzekucję długu (reklamodawcy zamiast płacić radiu za reklamy mieli obowiązek dokonywać przelewów na rachunek komornika).
Łebski prezes rozgłośni poradził sobie z ciążącą nad radiem i (nim samym) egzekucją. Co więcej, w omijanie egzekucji komorniczej aktywnie zaangażowało się legionowskie Starostwo Powiatowe.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem procederu obchodzenia egzekucji komorniczej przez Radio Hobby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>