Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Kandydat ma w d… mieszkańców i prawo | Legionowo

Kandydat ma w d… mieszkańców i prawo

16112010157m

Wyborcze rozpasanie kandydatów trwa w najlepsze. Ulotki, plakaty i banery zaczynają nas atakować zza każdego rogu. Póki jednak te plakaty pojawiają się w miejscach do tego przeznaczonych lub dzieje się to za zgodą właścicieli/administratorów to nic mi do tego.

Jeśli jednak kandydaci, w ślepym pędzie do władzy, zaczynają w mieć w pogardzie prawo własności i przepisy samej ordynacji to ja daje im czerwoną kartkę.

Rozpoczynam dziś przegląd takich bezprawnych wybryków. Przegląd zaczynamy od ulotek i plakatów p. Borawskiej, która jest kandydatka do Rady Powiatu. Owa „dama” w swym władczym zaślepieniu pozaklejała bezprawnie (bo bez zgody administracji/zarządów) wszystkie drzwi do wszystkich bloków na niegdysiejszym legionowskim MDMie (Bałtycka/Daliowa/Przemysłowa). Informuję, że takie działanie jest karane grzywną na podstawie art. 199a. ust. 1. ordynacji wyborczej do rad gmin, rad powiatów i sejmików wojewódzkich.

Bezkarna radna?

Pani Justyna swoim zachowaniem pokazała, że wyborców ma w głębokim poszanowaniu…

Prezentowane powyżej wybryki kandydatów, jednoznacznie pokazują, że ich poszanowanie dla prawa i dla mieszkańców jest głęboko ukryte. Niechaj więc wyborcy okażą im analogiczne poszanowanie nad urną (wyborczą :)

4 komentarzy(e) do “Kandydat ma w d… mieszkańców i prawo

 1. zniesmaczony dziennikarstwem
  1

  Panie Łukaszu jeśli uważa się Pan za takiego wielkiego „dziennikarza specjalistę” od kampanii wyborczych to powinien Pan wiedzieć, że ja obserwując to widziałem tylko młodych ludzi rozklejających plakaty kandydatów i powiem panu, rozwieszali je wszędzie. Większości ludziom to nie przeszkadza, takie są kampanie.
  Więc proszę samemu zrobić coś pożytecznego dla miasta, a nie tylko krytykować innych.
  Pozdrawiam.

  • 2

   Czy sugerujesz zatem, że mam(y) tolerować butę i bezprawie?? A czy ludziom to przeszkadza – uwierz, że tak…

   • 3

    Jak widać najbardziej przeszkadza to Panu. Jak wszystko co robi władza czy Prezydent. Proszę zachować więcej subiektywizmu.

    • 4

     Pani Aneto niechże się pani zdecyduje o co Pani chodzi. Zarzuca mi Pani stronniczość, po czym żąda bym był stronniczy; nie wiem czy to jakieś rozdwojenie jaźni, czy nieznajomość języka…
     Subiektywizm = w uproszczeniu stronniczość…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>