Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Kinga Bąk (zd.Baran) | Legionowo

Kinga Bąk (zd.Baran)

Wpisy powiązane ze słowem kluczowym: Kinga Bąk (zd.Baran)

Już tylko kilkadziesiąt minut będzie trwał kolejny konkurs zorganizowany przez dzielnych urzędników Romana Smogorzewskiego. Po raz kolejny okazuje się, że ratuszowi „spece” od promocji dali plamy.

Podopieczne Wojciecha Lalka zakończyły swoje wielkopolskie zmagania turniejowe na trzecim miejscu. Zwyciężyły gospodynie – siatkarki Piecobiogazu Murowana Goślina (I liga). Kolejne miejsca zajęły odpowiednio PTPS Piła (PlusLiga), Siódemka Legionovia (I liga) oraz Gwardia Wrocław (PlusLiga).

W przyszłym tygodniu siatkarski LTS Legionovii rozpoczyna przygotowania do sezonu 2011/2012 w I lidze. Legionowska drużyna została zgłoszona do rozgrywek pod nazwą „Siódemka Legionovia Legionowo„. Ma to związek z pozyskaniem nowego sponsora.

Anna Sołodkowicz i Katarzyna Jóźwicka wyskakują do bloku

Anna Sołodkowicz i Katarzyna Jóźwicka wyskakują do bloku

Po dwóch meczach trwającego właśnie Turnieju Mistrzyń II ligi wiemy, że legionowski zespół zagra w przyszłym sezonie w I lidze kobiecej siatkówki.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelację ze spotkania LTS Legionovia Legionowo z Szóską Biłgoraj (16.04.2011 r)

Fotorelacja ze spotkania LTS Legionovia Legionowo – Szóstka Biłgoraj

LTS Legionovia w ataku

LTS Legionovia w ataku