Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
koncert | Legionowo

koncert

Wpisy powiązane ze słowem kluczowym: koncert

Tegoroczny dzień Wieliszewa odbędzie się w niedzielę 2 czerwca, na stadionie gminnym. W programie przewidziano m.in:

Tegoroczne „Dni Legionowa” (właściwie to Dzień Legionowa) odbędą się 1 czerwca 2013 wokół budynku Areny Legionowo.

W najbliższą niedzielę 18.12.2011 r. o godz. 13.00 w Jabłonnie odbędzie się koncert pt.: Pałacowe spotkania z muzyką.

Koncert odbędzie się w Pałacu w Jabłonnie (Modlińska 105). Wstęp wolny.

Tegoroczne Dni Jabłonny odbędą się w niedzielę 4 września na terenie zespołu pałacowo-parkowego PAN w Jabłonnie (ul. Modlińska 105). W programie między innymi:

Koncert pt.: „akordeoNOWA Podróż Muzyczna” odbędzie się w Parku Solidarności przy ratuszu miejskim w niedzielne popołudnie (17.07.2011 r.) o godz. 15:00.

Otrzymujemy wiele pytań dotyczących tegorocznych dni Serocka. Pytacie kiedy są dni Serocka i kto na nich zagra. Serocki magistrat milczy jednak jak zaklęty, zatem w przy odpowiedzi posiłkujemy się jedynie lakonicznym komunikatem na stronie ratusza.

W sobotni, wrześniowy, wieczór w legionowskiej Arenie odbędzie się koncert legendarnego zespołu.

Charakterystyczne kultowe brzmienie, oraz niepokorne teksty to jednoznaczna wizytówka zespołu. Koncert odbędzie się 9 września 2011 r. w hali. Start o 18:30. Bilety już do nabycia w sieci.

Legionowska Arena gościć będzie, 23 stycznia, legendarnego polskiego pianistę i konferansjera –  Waldermara Malickiego. Artysta w czasie koncertów z,błyskotliwie łączy swój kabaretowy temperament z chwytliwą warstwą muzyczną.

Prócz Waldemara Malickiego na scenie zobaczymy takich wykonawców jak: Magdalena Idzik – mezzosopran Rafał Bartmiński – tenor Wiesław Prządka – akordeon, bandoneon Małgorzata Krzyżanowicz – wiolonczela oraz Toruńska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego.

10 kwietnia 2010 miał być dniem pod znakiem szczytnej akcji ogólnopolskiej Motoserce (o którą wcześniej zapraszaliśmy).