Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Najemca na gwałt poszukiwany | Legionowo

Najemca na gwałt poszukiwany

Arena Legionowo

Arena Legionowo

W przeszłości zarówno Joanna (Najemca poszukiwany…) jak i ja (Najemca poszukiwany…(nadal)) pisaliśmy o delikatnie mówiąc nie przemyślanej ofercie UM oddania w najem powierzchni w Arenie Legionowo.

Oboje wróżyliśmy niepowodzenie ogłaszanych przez miasto przetargów. Obecnie w swej desperacji (przetarg ogłoszony w dniu dzisiejszym 06 maja 2010 o 15.42 a czas na w decyzję jest do wtorku 11 maja) ogłosiło trzeci przetarg na oddanie w najem tych powierzchni.

Arena Legionowo

Arena Legionowo

Niestety UM po raz kolejny popełnia te same błędy (ich opis w poprzednim wpisie: Najemca poszukiwany…(nadal)). Czy miejscy urzędnicy w swojej pysze myślą, że obniżenie ceny czynszu (poprzednio o 35,9%, obecnie o 7,4%) spowoduje, że wszystkie firmy z Legionowa i okolica (a może i z całego kraju) rzucą się na te powierzchnie handlowo-usługowe?

Po raz trzeci musimy powiedzieć - przedsiębiorcy idiotami nie są – ta powierzchnia usługowa, na takich warunkach najmu, i za taki czynsz nie jest atrakcyjna. Zatem po raz trzeci musimy napisać, że nie wróżymy pozytywnego zakończenia tego przetargu… a szkoda, bowiem niestety musimy z naszych podatków łożyć na budowę i utrzymanie Areny.

PS. dla osób, które mimo wszystko chcą licytować wysokość czynszu w Arenie Link do BIP UM z ogłoszeniem przetargu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>