Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Warunki korzystania z treści | Legionowo

Warunki korzystania z treści

Teksty, zdjęcia, oraz pliki dźwiękowe i filmowe znajdujące się na stronie legionowo.pomagam.pl są własnością serwisu i ich autorów.

Rozpowszechnianie, powielanie treści zamieszczonych na stronie legionowo.pomagam.pl – w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób na wszelkich polach eksploatacji włącznie z kopiowaniem, fotokopiowaniem, digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie wymaga uprzedniej zgody autorów.

Materiały oznaczone jako „aut. zew.” są własnością innych podmiotów/osób trzecich. Kopiowanie, zarówno fragmentów jak i tych całości materiałów, jest bezwzględnie zabronione.

Treści dostępne bez licencji

Zamieszczanie w serwisach internetowych materiałów dostępnych w serwisie legionowo.pomagam.pl jest dopuszczalne w ograniczonej formie, w celach informacyjnych (tytuł i maksymalnie pięć zdań artykułu), z wyłączeniem plików dźwiękowych, wideo i fotografii.

Korzystający z fragmentów materiałów rozpowszechnionych na legionowo.pomagam.pl  jest zobowiązany w miejscu publikacji treści zaczerpniętych ze strony legionowo.pomagam.pl umieścić adnotację „więcej w serwisie legionowo.pomagam.pl” będącą aktywnym linkiem przekierowującym bezpośrednio do materiału źródłowego zamieszczonego na stronie legionowo.pomagam.pl. Link nie może być blokowany przed robotami wyszukiwarek.

Treści dostępne na podstawie licencji

Wszystkie materiały zdjęciowe, dźwiękowe i wideo oraz pełne teksty artykułów są licencjonowane.

Licencja bezpłatna – dostępna jest dla wszystkich materiałów niekomercyjnych, które gwarantują pełne uznanie autorstwa. Na podstawie tej licencji z treści mogą korzystać również media. Warunkiem uzyskania bezpłatnej licencji jest UPRZEDNIE zwrócenie się z prośbą do redakcji legionowo.pomagam.pl.

Treści tego serwisu mogą być wykorzystywane w encyklopedii internetowej Wikipedia (wykorzystujący autor musi jednak wcześniej nas o tym powiadomić).

Licencja odpłatna – w przypadku braku możliwości uznania autorstwa. Koszt bezterminowej licencji: 25 zł za jeden materiał.

Opłaty karne za naruszenie w/w warunków:

W przypadku wykorzystania dowolnych treści ze strony legionowo.pomagam.pl z naruszeniem powyższych warunków, wykorzystujący zobowiązany jest wnieść opłatę karną w wysokości 999 zł za każdy dzień nieuprawnionego korzystania z treści należącej do legionowo.pomagam.pl