| Starostwo powiatowe Legionowo wydział komunikacji | starostwo powiatowe legionowo wydział komunikacji

Starostwo powiatowe Legionowo wydział komunikacji

starostwo powiatowe legionowo wydział komunikacji

Mimo tego, że właśnie zbliża się zima, próbuję już poukładać sobie plany na najbliższe lato. Chciałabym spędzić ten czas w taki sposób, jak lubię najbardziej. Bardzo pasjonuje mnie turystyka wysokogórska i marzę o spędzeniu letniego urlopu właśnie w wysokich górach. Tą pasją zaraził mnie mój przyjaciel już bardzo dawno temu. Zabrał mnie kiedyś w Tatry […]

starostwo powiatowe legionowo wydział komunikacji
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_wakacje17.jpgMimo tego, że właśnie zbliża się zima, próbuję już poukładać sobie plany na najbliższe lato. Chciałabym spędzić ten czas w taki sposób, jak lubię najbardziej. Bardzo pasjonuje mnie turystyka wysokogórska i marzę o spędzeniu letniego urlopu właśnie w wysokich górach.
Tą pasją zaraził mnie mój przyjaciel już bardzo dawno temu. Zabrał mnie kiedyś w Tatry i pokazał mi ich najpiękniejsze zakątki. Potem przeszliśmy trasę obejmującą wszystkie najwyższe szczyty i połknęłam bakcyla. Dotarło do mnie, że turystyka wysokogórska jest czymś idealnym dla mnie.
Potem już sama jeździłam w góry. Kilkakrotnie byłam w Tatrach, ale później zaczęłam szukać innych możliwości. Kusiły mnie coraz wyższe góry. Zaczęłam więc eksplorować Alpy. W rezultacie zakochałam się w tym miejscu i wiele razy tam wracałam. Turystyka alpejska stała się moją pasją. Te góry nigdy mi się chyba nie znudzą i najbliższy urlop również zamierzam tam spędzić. Znalazłam już kwaterę i mogę powoli zacząć wyobrażać sobie swój najbliższy pobyt.

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended