Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
policja | Legionowo

policja

Wpisy powiązane ze słowem kluczowym: policja

Policjanci z Biura Spraw Wewnętrznych (policja w policji) zatrzymali pięciu czynnych i jednego byłego funkcjonariusza z wieliszewskiego komisariatu. Cała szóstka została zatrzymana w związku z działalnością korupcyjną.

Mecz w Arenie Legionowo jak Igrzyska w Starożytnym Rzymie bo nic poza nimi się nie liczy, w tym czasie w okolicach Sobieskiego nie obowiązują zakazy zatrzymywania na zakrętach, można parkować na chodnikach, zastawiać ścieżki rowerowe i rozjeżdżać trawniki, a pasażerowie wysiadający z autobusów odbijają się od zaparkowanych samochodów.

W poniedziałkowe przedpołudnie warszawscy policjanci, podczas pościgu za więźniem, który chwilę wcześniej zdołał im uciec, oddali 3 strzały w centrum miasta. Pościg miał miejsce ok godz. 10 w okolicach parku Solidarności przy Urzędzie Miasta.

Dziś ok 14.00, w pobliżu wiaduktu w Legionowie, samotnie spacerowało małe dziecko. Nasza czytelniczka zauważyła samotną 4 letnią dziewczynkę przechodzącą przez jezdnię i idącą w kierunku schodów. Szybko zatrzymała dziecko i w czasie rozmowy dowiedziała się kim jest, skąd i dokąd się udaje i dlaczego nie ma przy niej nikogo dorosłego.

12 października przed Sądem Okręgowym Warszawa–Praga rozpocznie się proces byłego zastępcy komendanta legionowskiej policji – Mariusza W.

W piątkowe popołudnie na ul. Kwiatowa policja postanowiła przeprowadzić zmasowaną akcję badania kontroli trzeźwości kierowców. Akcja bardzo słuszna, niestety forma realizacji pozostawia wiele do życzenia…