Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Porozumienie Samorządowe | Legionowo

Porozumienie Samorządowe

Wpisy powiązane ze słowem kluczowym: Porozumienie Samorządowe

Informacje o działalności publicznej osób związanych ze stowarzyszeniem Porozumienie Samorządowe. Porozumienie jest bezpośrednim następcą Platformy Samorządowej.

Radny Artur Adam Żuchowski reprezentuje w Radzie Miasta Legionowo prezydenckie stowarzyszenie „Porozumienie Samorządowe”. W maju br. roku radny Żuchowski stał się popularny w lokalnych mediach za sprawą dwóch faktów:

  • odmowie RML na zwolnienie z pracy Żuchowskiego (pracuje jako pedagog u Salezjan),
  • niebywałej sklerozy radnego, który zapomniał że ma dom i działkę o wartości ok. miliona złotych – radny zapominał umieszczać tę informację w swych kolejnych oświadczeniach majątkowych.

Legionowski radny Artur Adam Żuchowski złożył 29 kwietnia swoje oświadczenie majątkowe. Wykazał w nim, że praktycznie jest goły jak święty turecki (brak majątku, i długi)

Jedynymi jego dochodami miały być:

Podejrzewanym o zabójstwo biznesmena (Dariusza S.), którego ciało znaleziono w okolicach Kałuszyna jest Mariusz W. Był on, przez okres dwóch lat (od 2006 r.), zastępcą komendanta powiatowego w Legionowie.

Samorządowe wybory za pasem, zatem warto by wyborcy poznali kandydatów, na miejskich gospodarzy. A ponieważ co jakiś czas w komentarzach do moich tekstów pojawiają się sugestie bym coś zrobił (ach ci, malkontenci :), postanowiłem COŚ zrobić dla miasta (no oczywiście prócz tropienia miejskich i powiatowych grzeszków :).

Prezentujemy listy kandydatów do Rady Miasta Legionowo oraz kandydatów na prezydenta miasta.

Konwencja wyborcza Romana Smogorzewskiego została przeprowadzona na wzór wieców zachodnich polityków (miło się nawet patrzyło na ten powiew świeżości w Legionowie). Zapowiadało się, że planowana na 18.00 impreza wystartuje z ok. 30 minutowym opóźnieniem, jednak w wyniku małego nieporozumienia organizatorów start opóźnił się jedynie o minut 20. W czasie samego wydarzenia w oczy kłuł dym z rac odpalonych na scenie. Teraz przynajmniej wiadomo, że ta sala nie jest przystosowana do tego typu atrakcji.