Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
przekręt | Legionowo

przekręt

Wpisy powiązane ze słowem kluczowym: przekręt

Legionowska rozgłośnia radiowa (Radio Hobby) jest szeroko znana ze swych specyficznych metod traktowania kontrahentów i pracowników. Kontrahentom nie płacono za wykonane usługi i dostarczony sprzęt. Pracowników oszukiwano przy rekrutacji.

Starostwo powiatowe oraz szereg instytucji publicznych i prywatnych angażowało się przez parę ostatnich miesięcy w aktywne promowanie działalności fikcyjnej Fundacji Upowszechniania Odnawialnych Źródeł Energii „Zielona Moc”.

Do instytucji wspierających oszustwa osób związanych z „Zieloną Mocą” wysłałem kilka pytań. Pytałem np.:  o to, kto decydował o wspieraniu fikcyjnej fundacji, jakie konsekwencje poniosła ta osoba oraz jakie koszty ponieśli mieszkańcy w związku z promowaniem przez urząd lub instytucję fikcyjnej fundacji.

Wstęp

Wczorajszy komentarz użytkownika podpisującego się jako „ANAKONDA” oraz jego wcześniejsze wyszukiwanie rzeczy związanych z nazwiskiem Kubalski, przypomniał mi o tym, że w Legionowie działa takie cudo, jak Radio Hobby.

Funkcjonariusze CBA odwiedzili dziś (bynajmniej nie w celach towarzyskich)r wównolegle Urząd Gminy Jabłonna oraz siedzibę warszawskiego ZDM.

Prace na drodze

Prace na drodze

Legionowski radny Artur Adam Żuchowski złożył 29 kwietnia swoje oświadczenie majątkowe. Wykazał w nim, że praktycznie jest goły jak święty turecki (brak majątku, i długi)

Jedynymi jego dochodami miały być:

Nie od dziś wiadomo, że wycinka drzewa kosztuje. Prócz kosztów samej wycinki ponosimy również koszty opłat ze zezwolenia na wycinkę. W zależności od wielkości drzewa oraz jego gatunku suma obu kwot może być znaczna…

Właściciel legionowskiej rozgłośni radiowej (Radio Hobby) nie płaci swoim pracownikom i kontrahentom. Działania radia (i spółek powiązanych) są szeroko opisywane na łamach portali internetowych, a niektóre znajdują swój finał na wokandach sądowych.

Tajemnicą poliszynela jest fakt, że firma mimo tego smrodu, cały czas funkcjonuje i co więcej jest uwiarygadniana przez legionowski ratusz.