Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Puste place zabaw dla dzieci | Legionowo

Puste place zabaw dla dzieci

| edukacja, foto
Zamknięty plac zabaw dla dzieci przy PM nr 3

Zamknięty plac zabaw dla dzieci przy PM nr 3

Miasto Legionowo jest bardzo bogate. Dlatego też  stać je na bezmyślne marnotrawienie publicznego grosza. Miasto wybudowało nowe place zabaw przy przedszkolach i szkołach, na część uzyskano dofinansowanie z Unii. Niewątpliwie są one bardzo potrzebne dzieciakom i chwała urzędnikom, że wreszcie je wybudowali.
Nowiutkie place zabaw stoją jednak zupełnie niewykorzystane przez większość roku (wakacje, ferie, weekendy), albowiem urzędnicy miejscy postanowili zamykać je na cztery spusty.  Zabawki stoją samotnie, niewykorzystane przez maluchy i powoli niszczeją, ku radości urzędniczków.

Zamknięty plac zabaw dla dzieci przy PM nr 3

Zamknięty plac zabaw dla dzieci przy PM nr 3

Zaknięty plac zabaw przy PM nr 11 w Legionowie

Zamknięty plac zabaw przy PM nr 11 w Legionowie

„Plac zabaw” przy SP nr 2 – to „cudo” zyskają wyeksmitowane przedszkolaki z PM nr 2

Plac zabaw przy PM nr 2 w Legionowie

Plac zabaw przy PM nr 2 w Legionowie

Ograniczanie dostępu do sfinansowanych zewnętrznie placów zabaw, najprawdopodobniej jest złamaniem warunków finansowania tych inwestycji. Plac zabaw powinien służyć do zabawy, więc aby dotacja była prawidłowo wykorzystywana, taki plac musi być użytkowany. Można więc śmiało domniemywać, że dzięki miejskim urzędnikom, mieszkańcy miasta jeszcze raz za nie zapłacą. Tym razem będzie to zwrot dotacji wraz z odsetkami.

3 komentarzy(e) do “Puste place zabaw dla dzieci

  1. 1

    Właśnie na Bukowcu brakuje nam placu zabaw z prawdziwego zdarzenia, tymczasem przy szkole podstawowej nr 1 (przy blaszakach) jest fajny zamknięty plac, który w czasie wakacji mógłby być udostępniony ogółowi i wielu rodziców, w tym ja, nie musielibyśmy zapylać do placu zabaw np. za UM.

  2. 3

    Bezużyteczny jest również płac przy przedszkolu nr 5. Płac przy szkole podstawowej nr 1 nigdy nie był używany. To jest dopiero skandal!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>