Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Rozkład L-9 (w kierunku Komornicy) | Legionowo

Rozkład L-9 (w kierunku Komornicy)

| komunikacja

Rozkład  w kierunku Legionowo > Komornica

Linia L-9 (L9) łaczy miasto Legionowo z jedynym w powiecie szpitalem, a dalej z Wieliszewem (w ramach taryfy ZTM)

Dzień powszedni

przystanek
PKP Legionowo 01 05:10 05:40 06:25 07:10 07:35 08:40 09:15 10:20 11:25
Słowackiego 01 05:11 05:41 06:26 07:11 07:36 08:41 09:16 10:21 11:26
os. Batorego 01 05:12 05:42 06:27 07:12 07:37 08:42 09:17 10:22 11:27
Sielankowa 02 05:14 05:44 06:29 07:14 07:39 08:44 09:19 10:24 11:29
Zegrzyńska 02 05:15 05:45 06:30 07:16 07:41 08:46 09:21 10:26 11:31
os. Piaski 02 05:16 05:46 06:31 07:18 07:43 08:48 09:23 10:28 11:33
Warszawska 02 05:18 05:48 06:33 07:20 07:45 08:51 09:25 10:30 11:35
PKP Michałów-Reginów 02 05:19 05:49 06:34 07:21 07:46 08:51 09:26 10:31 11:36
Wrzosowa 02 05:20 05:50 06:35 07:22 07:47 08:52 09:27 10:32 11:37
Piaskowa 02 05:21 05:51 06:36 07:23 07:48 08:53 09:28 10:33 11:38
Kościelna 02 05:22 05:52 06:37 07:24 07:49 08:54 09:29 10:34 11:39
Szpital Onkologiczny 02 05:23 05:53 06:38 07:25 07:50 08:55 09:30 10:35 11:40
Podgórna 02 05:24 05:54 06:39 07:26 07:51 08:56 09:31 10:36 11:41
Polna 02 05:25 05:55 06:40 07:27 07:52 08:57 09:32 10:37 11:42
Niepodległości 02 05:26 05:56 06:41 07:28 07:53 08:58 09:33 10:38 11:43
Modlińska 02 05:27 05:57 06:42 07:29 07:54 08:59 09:34 10:39 11:44
Willowa 02 05:29 05:59 06:44 07:31 07:56 09:01 09:36 10:41 11:46
Przedpełskiego 02 05:30 06:00 06:45 07:32 07:57 09:02 09:37 10:42 11:47
Wodociąg Płn. 02 05:32 06:02 06:47 07:34 07:59 09:04 09:39 10:44 11:49
Wieliszew-Plaża 01 05:35 06:05 06:50 07:37 08:02 09:07 09:42 10:47 11:52
Wodociąg Płn. 01 06:07 07:39 08:04 09:09 09:44 11:54
Przedpełskiego 01 06:09 07:41 08:06 09:11 09:46 11:56
Polna 02 06:11 07:43 08:08 09:13 09:48 11:58
Sosnowa 02 06:13 07:45 08:10 09:15 09:50 12:00
Komornica-Szkoła 01 06:14 07:46 08:11 09:16 09:51 12:01
przystanek
PKP Legionowo 01 11:50 12:45 13:25 14:25 14:55 15:25 15:45 16:05 16:30
Słowackiego 01 11:51 12:46 13:26 14:26 14:56 15:26 15:46 16:06 16:31
os. Batorego 01 11:52 12:47 13:27 14:27 14:57 15:27 15:47 16:07 16:32
Sielankowa 02 11:54 12:49 13:29 14:29 14:59 15:29 15:49 16:09 16:34
Zegrzyńska 02 11:56 12:51 13:31 14:31 15:01 15:31 15:51 16:11 16:36
os. Piaski 02 11:58 12:53 13:33 14:33 15:03 15:33 15:53 16:13 16:38
Warszawska 02 12:00 12:55 13:35 14:35 15:05 15:35 15:55 16:15 16:40
PKP Michałów-Reginów 02 12:01 12:56 13:36 14:36 15:06 15:36 15:56 16:16 16:41
Wrzosowa 02 12:02 12:57 13:37 14:38 15:07 15:37 15:57 16:17 16:42
Piaskowa 02 12:03 12:58 13:38 14:38 15:08 15:38 15:58 16:18 16:43
Kościelna 02 12:04 12:59 13:39 14:39 15:09 15:39 15:59 16:19 16:44
Szpital Onkologiczny 02 12:05 13:00 13:40 14:40 15:10 15:40 16:00 16:20 16:45
Podgórna 02 12:06 13:01 13:41 14:41 15:11 15:41 16:01 16:21 16:46
Polna 02 12:07 13:02 13:42 14:42 15:12 15:42 16:02 16:22 16:47
Niepodległości 02 12:08 13:03 13:43 14:43 15:13 15:43 16:03 16:23 16:48
Modlińska 02 12:09 13:04 13:44 14:44 15:14 15:44 16:04 16:24 16:49
Willowa 02 12:11 13:06 13:46 14:46 15:16 15:46 16:06 16:26 16:51
Przedpełskiego 02 12:12 13:07 13:47 14:47 15:17 15:47 16:07 16:27 16:52
Wodociąg Płn. 02 12:14 13:09 13:49 14:49 15:19 15:49 16:09 16:29 16:54
Wieliszew-Plaża 01 12:17 13:12 13:52 14:52 15:22 15:52 16:12 16:32 16:57
Wodociąg Płn. 01 13:14 14:54 16:34
Przedpełskiego 01 13:16 14:56 16:36
Polna 02 13:18 14:58 16:38
Sosnowa 02 13:20 15:00 16:40
Komornica-Szkoła 01 13:21 15:01 16:41
przystanek
PKP Legionowo 01 17:00 17:30 18:20 19:05 19:45 20:30 21:10 22:30 00:00
Słowackiego 01 17:01 17:31 18:21 19:06 19:46 20:31 21:11 22:31 00:01
os. Batorego 01 17:02 17:32 18:22 19:07 19:47 20:32 21:12 22:32 00:02
Sielankowa 02 17:04 17:34 18:24 19:09 19:49 20:34 21:14 22:34 00:04
Zegrzyńska 02 17:06 17:36 18:26 19:10 19:50 20:35 21:15 22:35 00:05
os. Piaski 02 17:08 17:38 18:28 19:11 19:51 20:36 21:16 22:36 00:06
Warszawska 02 17:10 17:40 18:30 19:13 19:53 20:38 21:18 22:38 00:08
PKP Michałów-Reginów 02 17:11 17:41 18:31 19:14 19:54 20:39 21:19 22:39 00:09
Wrzosowa 02 17:12 17:42 18:32 19:15 19:55 20:40 21:20 22:40 00:10
Piaskowa 02 17:13 17:43 18:33 19:16 19:56 20:41 21:21 22:42 00:11
Kościelna 02 17:14 17:44 18:34 19:17 19:57 20:42 21:22 22:42 00:12
Szpital Onkologiczny 02 17:15 17:45 18:35 19:18 19:58 20:43 21:23 22:43 00:13
Podgórna 02 17:16 17:46 18:36 19:19 19:59 20:44 21:24 22:44 00:14
Polna 02 17:17 17:47 18:37 19:20 20:00 20:45 21:25 22:45 00:15
Niepodległości 02 17:18 17:48 18:38 19:21 20:01 20:46 21:26 22:46 00:16
Modlińska 02 17:19 17:49 18:39 19:22 20:02 20:47 21:27 22:47 00:17
Willowa 02 17:21 17:51 18:41 19:24 20:04 20:49 21:29 22:49 00:19
Przedpełskiego 02 17:22 17:52 18:42 19:25 20:05 20:50 21:30 22:50 00:20
Wodociąg Płn. 02 17:24 17:54 18:44 19:27 20:07 20:52 21:32 22:52 00:22
Wieliszew-Plaża 01 17:27 17:57 18:47 19:30 20:10 20:55 21:35 22:55 00:25
Wodociąg Płn. 01 17:59 19:32
Przedpełskiego 01 18:01 19:34
Polna 02 18:03 19:36
Sosnowa 02 18:05 19:38
Komornica-Szkoła 01 18:06 19:39

Dzień świąteczny

przystanek
PKP Legionowo 01 05:10 06:20 07:25 09:15 10:45 11:55 13:25 14:25 15:45
Słowackiego 01 05:10 06:20 07:26 09:16 10:46 11:56 13:26 14:26 15:46
os. Batorego 01 05:10 06:20 07:27 09:17 10:47 11:57 13:27 14:27 15:47
Sielankowa 02 05:10 06:20 07:29 09:19 10:49 11:59 13:29 14:29 15:49
Zegrzyńska 02 05:10 06:20 07:30 09:20 10:51 12:00 13:30 14:30 15:50
os. Piaski 02 05:10 06:20 07:31 09:21 10:51 12:01 13:31 14:31 15:51
Warszawska 02 05:10 06:20 07:33 09:23 10:53 12:03 13:33 14:33 15:53
PKP Michałów-Reginów 02 05:10 06:20 07:34 09:24 10:54 12:04 13:34 14:34 15:54
Wrzosowa 02 05:10 06:20 07:35 09:25 10:55 12:05 13:35 14:35 15:55
Piaskowa 02 05:10 06:20 07:36 09:26 10:56 12:06 13:36 14:36 15:56
Kościelna 02 05:10 06:20 07:37 09:27 10:57 12:07 13:37 14:37 15:57
Szpital Onkologiczny 02 05:10 06:20 07:38 09:28 10:58 12:08 13:38 14:38 15:58
Podgórna 02 05:10 06:20 07:39 09:29 10:59 12:09 13:39 14:39 15:59
Polna 02 05:10 06:20 07:40 09:30 11:00 12:10 13:40 14:40 16:00
Niepodległości 02 05:10 06:20 07:41 09:31 11:01 12:11 13:41 14:41 16:01
Modlińska 02 05:10 06:20 07:42 09:32 11:02 12:12 13:42 14:42 16:02
Willowa 02 05:10 06:20 07:44 09:34 11:04 12:14 13:44 14:44 16:04
Przedpełskiego 02 05:10 06:20 07:45 09:35 11:05 12:15 13:45 14:45 16:05
Wodociąg Płn. 02 05:10 06:20 07:47 09:37 11:07 12:17 13:47 14:47 16:07
Wieliszew-Plaża 01 05:10 06:20 07:50 09:40 11:10 12:20 13:50 14:50 16:10
Wodociąg Płn. 01 07:52 12:22 16:12
Przedpełskiego 01 07:54 12:24 16:14
Polna 02 07:56 12:26 16:16
Sosnowa 02 07:58 12:28 16:18
Komornica-Szkoła 01 07:59 12:29 16:19
przystanek
PKP Legionowo 01 17:05 18:20 20:30 22:25 00:00
Słowackiego 01 17:06 18:21 20:31 22:26 00:01
os. Batorego 01 17:07 18:22 20:32 22:27 00:02
Sielankowa 02 17:09 18:24 20:34 22:29 00:04
Zegrzyńska 02 17:10 18:25 20:35 22:30 00:05
os. Piaski 02 17:11 18:26 20:36 22:31 00:06
Warszawska 02 17:13 18:28 20:38 22:33 00:08
PKP Michałów-Reginów 02 17:14 18:29 20:39 22:34 00:09
Wrzosowa 02 17:15 18:30 20:41 22:35 00:10
Piaskowa 02 17:16 18:31 20:41 22:36 00:11
Kościelna 02 17:17 18:32 20:42 22:37 00:12
Szpital Onkologiczny 02 17:18 18:33 20:43 22:38 00:13
Podgórna 02 17:19 18:34 20:44 22:39 00:14
Polna 02 17:20 18:35 20:45 22:40 00:15
Niepodległości 02 17:21 18:36 20:46 22:41 00:16
Modlińska 02 17:22 18:37 20:47 22:42 00:17
Willowa 02 17:24 18:39 20:49 22:44 00:19
Przedpełskiego 02 17:25 18:40 20:50 22:45 00:20
Wodociąg Płn. 02 17:27 18:42 20:52 22:47 00:22
Wieliszew-Plaża 01 17:30 18:45 20:55 22:50 00:25
Wodociąg Płn. 01 18:47
Przedpełskiego 01 18:49
Polna 02 18:51
Sosnowa 02 18:53
Komornica-Szkoła 01 18:54

Przyporządkowanie przystanków:

miejscowość ulica przystanek
Legionowo Kościuszki PKP Legionowo 01
Legionowo Słowackiego Słowackiego 01
Legionowo Słowackiego os. Batorego 01
Legionowo Warszawska Sielankowa 02
Legionowo Warszawska Zegrzyńska 02
Legionowo Zegrzyńska os. Piaski 02
Michałów-Reginów Warszawska Warszawska 02
Michałów-Reginów Nowodworska PKP Michałów-Reginów 02
Michałów-Reginów Nowodworska Wrzosowa 02
Łajski Kościelna Piaskowa 02
Wieliszew Kościelna Kościelna 02
Wieliszew Kościelna Szpital Onkologiczny 02
Wieliszew Kościelna Podgórna 02
Wieliszew Kościelna Polna 02
Wieliszew Modlińska Niepodległości 02
Wieliszew Modlińska Modlińska 02
Wieliszew Niepodległości Willowa 02
Wieliszew Przedpełskiego Przedpełskiego 02
Wieliszew Przedpełskiego Wodociąg Płn. 02
Wieliszew 600-lecia Wieliszew-Plaża 01
Wieliszew Przedpełskiego Wodociąg Płn. 01
Wieliszew Przedpełskiego Przedpełskiego 01
Komornica Wspólna Polna 02
Poddębie Nasielska Sosnowa 02
Komornica Nasielska Komornica-Szkoła 01

Zobacz również rozkład L-9 w kierunku Legionowa

Klucze: rozkład jazdy autobusów Wieliszew, rozklad jazdy l9 ZTM Legionowo zkm

Jeden komentarz do “Rozkład L-9 (w kierunku Komornicy)

  1. Pingback: Rozkład L-9 (w kierunku Legionowa) | Legionowo - jakie naprawdę jest to miasto?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>