Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Rozkład L-9 (w kierunku Legionowa) | Legionowo

Rozkład L-9 (w kierunku Legionowa)

| komunikacja

Rozkład  w kierunku Komornica > Legionowo

Linia L-9 (L9) łaczy jedyny w powiecie szpital, z miastem Legionowo (w ramach taryfy ZTM)

Dzień powszedni

przystanek
Komornica-Szkoła 01 06:23 08:03 08:23 09:30
Sosnowa 01 06:24 08:04 08:24 09:31
Polna 01 06:26 08:06 08:26 09:33
Przedpełskiego 02 06:29 08:09 08:29 09:36
Wodociąg Płn. 02 06:30 08:10 08:30 09:37
Wieliszew-Plaża 01 04:35 05:43 06:13 06:33 07:03 07:28 08:13 08:33 09:40
Wodociąg Płn. 01 04:37 05:45 06:15 06:35 07:05 07:30 08:15 08:35 09:42
Przedpełskiego 01 04:39 05:47 06:17 06:37 07:07 07:32 08:17 08:37 09:44
Słoneczna 01 04:41 05:49 06:19 06:39 07:09 07:34 08:19 08:39 09:46
Modlińska 01 04:43 05:51 06:21 06:41 07:10 07:36 08:21 08:41 09:48
Polna 01 04:45 05:53 06:23 06:43 07:13 07:38 08:23 08:43 09:50
Podgórna 01 04:46 05:54 06:24 06:44 07:14 07:39 08:24 08:44 09:51
Szpital Onkologiczny 01 04:47 05:55 06:25 06:45 07:15 07:40 08:25 08:45 09:52
Kościelna 01 04:47 05:55 06:25 06:45 07:15 07:40 08:25 08:45 09:52
Piaskowa 01 04:48 05:56 06:26 06:46 07:16 07:41 08:26 08:46 09:53
Wrzosowa 01 04:50 05:58 06:28 06:48 07:18 07:43 08:28 08:48 09:55
PKP Michałów-Reginów 01 04:51 05:59 06:29 06:49 07:19 07:44 08:29 08:49 09:56
Warszawska 01 04:53 06:01 06:31 06:51 07:21 07:46 08:31 08:51 09:58
os. Piaski 01 04:56 06:04 06:35 06:55 07:25 07:50 08:35 08:55 10:02
Zegrzyńska 01 04:57 06:05 06:36 06:56 07:26 07:51 08:36 08:56 10:03
os. Barorego 02 05:00 06:08 06:39 06:59 07:29 07:54 08:39 08:59 10:06
PKP Legionowo 01 05:01 06:09 06:40 07:00 07:30 07:55 08:40 09:00 10:07
przystanek
Komornica-Szkoła 01 10:00 12:05 13:30 15:05
Sosnowa 01 10:01 12:06 13:31 15:06
Polna 01 10:03 12:08 13:33 15:08
Przedpełskiego 02 10:06 12:11 13:36 15:11
Wodociąg Płn. 02 10:07 12:12 13:37 15:12
Wieliszew-Plaża 01 10:10 10:55 12:15 12:50 13:40 14:10 15:15 15:35 16:00
Wodociąg Płn. 01 10:12 10:57 12:17 12:52 13:42 14:12 15:17 15:37 16:02
Przedpełskiego 01 10:14 10:59 12:19 12:54 13:44 14:14 15:19 15:39 16:04
Słoneczna 01 10:16 11:01 12:20 12:56 13:46 14:16 15:21 15:41 16:06
Modlińska 01 10:18 11:03 12:23 12:58 13:48 14:18 15:23 15:43 16:08
Polna 01 10:20 11:05 12:25 13:00 13:50 14:20 15:25 15:45 16:10
Podgórna 01 10:21 11:06 12:26 13:01 13:51 14:21 15:26 15:46 16:11
Szpital Onkologiczny 01 10:22 11:07 12:27 13:02 13:52 14:22 15:27 15:47 16:12
Kościelna 01 10:22 11:07 12:27 13:02 13:52 14:22 15:27 15:47 16:12
Piaskowa 01 10:23 11:08 12:28 13:03 13:53 14:23 15:28 15:48 16:13
Wrzosowa 01 10:25 11:10 12:30 13:05 13:55 14:25 15:30 15:50 16:15
PKP Michałów-Reginów 01 10:26 11:11 12:31 13:06 13:56 14:26 15:31 15:51 16:16
Warszawska 01 10:28 11:13 12:33 13:08 13:58 14:28 15:33 15:53 16:18
os. Piaski 01 10:32 11:17 12:37 13:12 14:02 14:32 15:37 15:57 16:22
Zegrzyńska 01 10:33 11:18 12:38 13:13 14:03 14:33 15:38 15:58 16:23
os. Barorego 02 10:36 11:21 12:41 13:16 14:06 14:36 15:41 16:01 16:26
PKP Legionowo 01 10:37 11:22 12:42 13:17 14:07 14:37 15:42 16:02 16:27
przystanek
Komornica-Szkoła 01 16:52 18:27 19:47
Sosnowa 01 16:53 18:28 19:48
Polna 01 16:55 18:30 19:50
Przedpełskiego 02 16:58 18:33 19:53
Wodociąg Płn. 02 16:59 18:34 19:54
Wieliszew-Plaża 01 16:32 17:02 17:32 18:37 18:57 19:57 20:40 22:00 23:00
Wodociąg Płn. 01 16:34 17:04 17:34 18:39 18:59 19:59 20:42 22:02 23:02
Przedpełskiego 01 16:36 17:06 17:36 18:41 19:01 20:01 20:44 22:04 23:04
Słoneczna 01 16:38 17:08 17:38 18:43 19:03 20:03 20:46 22:06 23:06
Modlińska 01 16:40 17:10 17:40 18:45 19:05 20:05 20:48 22:08 23:08
Polna 01 16:42 17:12 17:42 18:47 19:07 20:07 20:50 22:10 23:10
Podgórna 01 16:43 17:13 17:43 18:48 19:08 20:08 20:51 22:10 23:11
Szpital Onkologiczny 01 16:44 17:14 17:44 18:49 19:09 20:09 20:52 22:12 23:12
Kościelna 01 16:44 17:14 17:44 18:49 19:09 20:09 20:52 22:12 23:12
Piaskowa 01 16:45 17:15 17:45 18:50 19:10 20:10 20:53 22:13 23:13
Wrzosowa 01 16:47 17:17 17:47 18:52 19:12 20:12 20:55 22:15 23:15
PKP Michałów-Reginów 01 16:48 17:18 17:48 18:53 19:13 20:13 20:56 22:16 23:16
Warszawska 01 16:50 17:20 17:50 18:55 19:15 20:15 20:58 22:18 23:18
os. Piaski 01 16:54 17:24 17:54 18:58 19:18 20:18 21:01 22:21 23:21
Zegrzyńska 01 16:55 17:25 17:55 18:59 19:19 20:19 21:02 22:22 23:22
os. Barorego 02 16:58 17:28 17:58 19:02 19:22 20:22 21:05 22:25 23:25
PKP Legionowo 01 16:59 17:29 17:59 19:03 19:23 20:23 21:06 22:26 23:26
przystanek
Komornica-Szkoła 01 06:23 08:03 08:23 09:30 10:00
Sosnowa 01 06:24 08:04 08:24 09:31 10:01
Polna 01 06:26 08:06 08:26 09:33 10:03
Przedpełskiego 02 06:29 08:09 08:29 09:36 10:06
Wodociąg Płn. 02 06:30 08:10 08:30 09:37 10:07
Wieliszew-Plaża 01 04:35 05:43 06:13 06:33 07:03 07:28 08:13 08:33 09:40 10:10
Wodociąg Płn. 01 04:37 05:45 06:15 06:35 07:05 07:30 08:15 08:35 09:42 10:12
Przedpełskiego 01 04:39 05:47 06:17 06:37 07:07 07:32 08:17 08:37 09:44 10:14
Słoneczna 01 04:41 05:49 06:19 06:39 07:09 07:34 08:19 08:39 09:46 10:16
Modlińska 01 04:43 05:51 06:21 06:41 07:11 07:36 08:21 08:41 09:48 10:18
Polna 01 04:45 05:53 06:23 06:43 07:13 07:38 08:23 08:43 09:50 10:20
Podgórna 01 04:46 05:54 06:24 06:44 07:14 07:39 08:24 08:44 09:51 10:21
Szpital Onkologiczny 01 04:47 05:55 06:25 06:45 07:15 07:40 08:25 08:45 09:52 10:22
Kościelna 01 04:47 05:55 06:25 06:45 07:15 07:40 08:25 08:45 09:52 10:22
Piaskowa 01 04:48 05:56 06:26 06:46 07:16 07:41 08:26 08:46 09:53 10:23
Wrzosowa 01 04:50 05:58 06:28 06:48 07:18 07:43 08:28 08:48 09:55 10:25
PKP Michałów-Reginów 01 04:51 05:59 06:29 06:49 07:19 07:44 08:29 08:49 09:56 10:26
Warszawska 01 04:53 06:01 06:31 06:51 07:21 07:46 08:31 08:51 09:58 10:28
os. Piaski 01 04:56 06:04 06:35 06:55 07:25 07:50 08:35 08:55 10:02 10:32
Zegrzyńska 01 04:57 06:05 06:36 06:56 07:26 07:51 08:36 08:56 10:03 10:33
os. Barorego 02 05:00 06:08 06:39 06:59 07:29 07:54 08:39 08:59 10:06 10:36
PKP Legionowo 01 05:01 06:09 06:40 07:00 07:30 07:55 08:40 09:00 10:07 10:37
przystanek
Komornica-Szkoła 01 12:05 13:30 15:05 16:52
Sosnowa 01 12:06 13:31 15:06 16:53
Polna 01 12:08 13:33 15:08 16:55
Przedpełskiego 02 12:11 13:36 15:11 16:58
Wodociąg Płn. 02 12:12 13:37 15:12 16:59
Wieliszew-Plaża 01 10:55 12:15 12:50 13:40 14:10 15:15 15:35 16:00 16:32 17:02
Wodociąg Płn. 01 10:57 12:17 12:52 13:42 14:12 15:17 15:37 16:02 16:34 17:04
Przedpełskiego 01 10:59 12:19 12:54 13:44 14:14 15:19 15:39 16:04 16:36 17:06
Słoneczna 01 11:01 12:21 12:56 13:46 14:16 15:21 15:41 16:06 16:38 17:08
Modlińska 01 11:03 12:23 12:58 13:48 14:18 15:23 15:43 16:08 16:40 17:10
Polna 01 11:05 12:25 13:00 13:50 14:20 15:25 15:45 16:10 16:42 17:12
Podgórna 01 11:06 12:26 13:01 13:51 14:21 15:26 15:46 16:11 16:43 17:13
Szpital Onkologiczny 01 11:07 12:27 13:02 13:52 14:22 15:27 15:47 16:12 16:44 17:14
Kościelna 01 11:07 12:27 13:02 13:52 14:22 15:27 15:47 16:12 16:44 17:14
Piaskowa 01 11:08 12:28 13:03 13:53 14:23 15:28 15:48 16:13 16:45 17:15
Wrzosowa 01 11:10 12:30 13:05 13:55 14:25 15:30 15:50 16:15 16:47 17:17
PKP Michałów-Reginów 01 11:11 12:31 13:06 13:56 14:26 15:31 15:51 16:16 16:48 17:18
Warszawska 01 11:13 12:33 13:08 13:58 14:28 15:33 15:53 16:18 16:50 17:20
os. Piaski 01 11:17 12:37 13:12 14:02 14:32 15:37 15:57 16:22 16:54 17:24
Zegrzyńska 01 11:18 12:38 13:13 14:03 14:33 15:38 15:58 16:23 16:55 17:25
os. Barorego 02 11:21 12:41 13:16 14:06 14:36 15:41 16:01 16:26 16:58 17:28
PKP Legionowo 01 11:22 12:42 13:17 14:07 14:37 15:42 16:02 16:27 16:59 17:29
przystanek
Komornica-Szkoła 01 18:27 19:47
Sosnowa 01 18:28 19:48
Polna 01 18:30 19:50
Przedpełskiego 02 18:33 19:53
Wodociąg Płn. 02 18:34 19:54
Wieliszew-Plaża 01 17:32 18:37 18:57 19:57 20:40 22:00 23:00
Wodociąg Płn. 01 17:34 18:39 18:59 19:59 20:42 22:02 23:02
Przedpełskiego 01 17:36 18:41 19:01 20:01 20:44 22:04 23:04
Słoneczna 01 17:38 18:43 19:03 20:03 20:46 22:06 23:06
Modlińska 01 17:40 18:45 19:05 20:05 20:48 22:08 23:08
Polna 01 17:42 18:47 19:07 20:07 20:50 22:10 23:10
Podgórna 01 17:43 18:48 19:08 20:08 20:51 22:11 23:11
Szpital Onkologiczny 01 17:44 18:49 19:09 20:09 20:52 22:12 23:12
Kościelna 01 17:44 18:49 19:09 20:09 20:52 22:12 23:12
Piaskowa 01 17:45 18:50 19:10 20:10 20:53 22:13 23:13
Wrzosowa 01 17:47 18:52 19:12 20:12 20:55 22:15 23:15
PKP Michałów-Reginów 01 17:48 18:53 19:13 20:13 20:56 22:16 23:16
Warszawska 01 17:50 18:55 19:15 20:15 20:58 22:18 23:18
os. Piaski 01 17:54 18:58 19:18 20:18 21:01 22:21 23:21
Zegrzyńska 01 17:55 18:59 19:19 20:19 21:02 22:22 23:22
os. Barorego 02 17:58 19:02 19:22 20:22 21:05 22:25 23:25
PKP Legionowo 01 17:59 19:03 19:23 20:23 21:06 22:26 23:26

Dzień świąteczny

Komornica-Szkoła 01 08:20 12:40
Sosnowa 01 08:21 12:41
Polna 01 08:23 12:43
Przedpełskiego 02 08:26 12:46
Wodociąg Płn. 02 08:27 12:47
Wieliszew-Plaża 01 04:35 05:43 06:48 08:30 10:11 11:25 12:50 13:55 15:00
Wodociąg Płn. 01 04:37 05:45 06:50 08:32 10:13 11:27 12:52 13:57 15:02
Przedpełskiego 01 04:39 05:47 06:52 08:34 10:15 11:29 12:54 13:59 15:04
Słoneczna 01 04:41 05:49 06:54 08:36 10:17 11:31 12:56 14:01 15:06
Modlińska 01 04:43 05:51 06:56 08:38 10:19 11:33 12:58 14:03 15:08
Polna 01 04:45 05:53 06:58 08:40 10:20 11:35 13:00 14:05 15:10
Podgórna 01 04:46 05:54 06:59 08:41 10:22 11:36 13:01 14:06 15:11
Szpital Onkologiczny 01 04:47 05:55 07:00 08:42 10:23 11:37 13:02 14:07 15:12
Kościelna 01 04:47 05:55 07:00 08:42 10:23 11:37 13:02 14:07 15:12
Piaskowa 01 04:48 05:56 07:01 08:43 10:24 11:38 13:03 14:08 15:13
Wrzosowa 01 04:50 05:58 07:03 08:45 10:26 11:40 13:05 14:10 15:15
PKP Michałów-Reginów 01 04:51 05:59 07:04 08:46 10:27 11:41 13:06 14:11 15:16
Warszawska 01 04:53 06:00 07:06 08:48 10:29 11:43 13:08 14:13 15:18
os. Piaski 01 04:56 06:04 07:09 08:51 10:32 11:46 13:11 14:16 15:21
Zegrzyńska 01 04:57 06:05 07:10 08:52 10:33 11:47 13:12 14:17 15:22
os. Barorego 02 05:00 06:08 07:13 08:55 10:36 11:50 13:15 14:20 15:25
PKP Legionowo 01 05:01 06:09 07:14 08:56 10:37 11:51 13:16 14:21 15:26
przystanek
Komornica-Szkoła 01 16:25 19:10
Sosnowa 01 16:26 19:11
Polna 01 16:28 19:13
Przedpełskiego 02 16:31 19:16
Wodociąg Płn. 02 16:32 19:17
Wieliszew-Plaża 01 16:35 17:30 19:20 21:30 23:00
Wodociąg Płn. 01 16:37 17:32 19:22 21:32 23:02
Przedpełskiego 01 16:39 17:34 19:24 21:34 23:04
Słoneczna 01 16:41 17:36 19:26 21:36 23:06
Modlińska 01 16:43 17:38 19:28 21:38 23:08
Polna 01 16:45 17:40 19:30 21:40 23:10
Podgórna 01 16:46 17:41 19:31 21:41 23:11
Szpital Onkologiczny 01 16:47 17:42 19:32 21:42 23:12
Kościelna 01 16:47 17:42 19:32 21:42 23:12
Piaskowa 01 16:48 17:43 19:33 21:43 23:13
Wrzosowa 01 16:50 17:45 19:35 21:45 23:15
PKP Michałów-Reginów 01 16:51 17:46 19:36 21:46 23:16
Warszawska 01 16:53 17:48 19:38 21:48 23:18
os. Piaski 01 16:56 17:50 19:41 21:50 23:21
Zegrzyńska 01 16:57 17:52 19:42 21:52 23:22
os. Barorego 02 17:00 17:55 19:45 21:55 23:25
PKP Legionowo 01 17:01 17:56 19:46 21:56 23:26
Komornica-Szkoła 01 08:20 12:40
Sosnowa 01 08:21 12:41
Polna 01 08:23 12:43
Przedpełskiego 02 08:26 12:46
Wodociąg Płn. 02 08:27 12:47
Wieliszew-Plaża 01 04:35 05:43 06:48 08:30 10:11 11:25 12:50 13:55 15:00
Wodociąg Płn. 01 04:37 05:45 06:50 08:32 10:13 11:27 12:52 13:57 15:02
Przedpełskiego 01 04:39 05:47 06:52 08:34 10:15 11:29 12:54 13:59 15:04
Słoneczna 01 04:41 05:49 06:54 08:36 10:17 11:31 12:56 14:01 15:06
Modlińska 01 04:43 05:51 06:56 08:38 10:19 11:33 12:58 14:03 15:08
Polna 01 04:45 05:53 06:58 08:40 10:20 11:35 13:00 14:05 15:10
Podgórna 01 04:46 05:54 06:59 08:41 10:22 11:36 13:01 14:06 15:11
Szpital Onkologiczny 01 04:47 05:55 07:00 08:42 10:23 11:37 13:02 14:07 15:12
Kościelna 01 04:47 05:55 07:00 08:42 10:23 11:37 13:02 14:07 15:12
Piaskowa 01 04:48 05:56 07:01 08:43 10:24 11:38 13:03 14:08 15:13
Wrzosowa 01 04:50 05:58 07:03 08:45 10:26 11:40 13:05 14:10 15:15
PKP Michałów-Reginów 01 04:51 05:59 07:04 08:46 10:27 11:41 13:06 14:11 15:16
Warszawska 01 04:53 06:00 07:06 08:48 10:29 11:43 13:08 14:13 15:18
os. Piaski 01 04:56 06:04 07:09 08:51 10:32 11:46 13:11 14:16 15:21
Zegrzyńska 01 04:57 06:05 07:10 08:52 10:33 11:47 13:12 14:17 15:22
os. Barorego 02 05:00 06:08 07:13 08:55 10:36 11:50 13:15 14:20 15:25
PKP Legionowo 01 05:01 06:09 07:14 08:56 10:37 11:51 13:16 14:21 15:26
przystanek
Komornica-Szkoła 01 16:25 19:10
Sosnowa 01 16:26 19:11
Polna 01 16:28 19:13
Przedpełskiego 02 16:31 19:16
Wodociąg Płn. 02 16:32 19:17
Wieliszew-Plaża 01 16:35 17:30 19:20 21:30 23:00
Wodociąg Płn. 01 16:37 17:32 19:22 21:32 23:02
Przedpełskiego 01 16:39 17:34 19:24 21:34 23:04
Słoneczna 01 16:41 17:36 19:26 21:36 23:06
Modlińska 01 16:43 17:38 19:28 21:38 23:08
Polna 01 16:45 17:40 19:30 21:40 23:10
Podgórna 01 16:46 17:41 19:31 21:41 23:11
Szpital Onkologiczny 01 16:47 17:42 19:32 21:42 23:12
Kościelna 01 16:47 17:42 19:32 21:42 23:12
Piaskowa 01 16:48 17:43 19:33 21:43 23:13
Wrzosowa 01 16:50 17:45 19:35 21:45 23:15
PKP Michałów-Reginów 01 16:51 17:46 19:36 21:46 23:16
Warszawska 01 16:53 17:48 19:38 21:48 23:18
os. Piaski 01 16:56 17:50 19:41 21:50 23:21
Zegrzyńska 01 16:57 17:52 19:42 21:52 23:22
os. Barorego 02 17:00 17:55 19:45 21:55 23:25
PKP Legionowo 01 17:01 17:56 19:46 21:56 23:26

Przyporządkowanie przystanków:

miejscowość ulica przystanek
Legionowo Kościuszki PKP Legionowo 01
Legionowo Słowackiego Słowackiego 01
Legionowo Słowackiego os. Batorego 01
Legionowo Warszawska Sielankowa 02
Legionowo Warszawska Zegrzyńska 02
Legionowo Zegrzyńska os. Piaski 02
Michałów-Reginów Warszawska Warszawska 02
Michałów-Reginów Nowodworska PKP Michałów-Reginów 02
Michałów-Reginów Nowodworska Wrzosowa 02
Łajski Kościelna Piaskowa 02
Wieliszew Kościelna Kościelna 02
Wieliszew Kościelna Szpital Onkologiczny 02
Wieliszew Kościelna Podgórna 02
Wieliszew Kościelna Polna 02
Wieliszew Modlińska Niepodległości 02
Wieliszew Modlińska Modlińska 02
Wieliszew Niepodległości Willowa 02
Wieliszew Przedpełskiego Przedpełskiego 02
Wieliszew Przedpełskiego Wodociąg Płn. 02
Wieliszew 600-lecia Wieliszew-Plaża 01
Wieliszew Przedpełskiego Wodociąg Płn. 01
Wieliszew Przedpełskiego Przedpełskiego 01
Komornica Wspólna Polna 02
Poddębie Nasielska Sosnowa 02
Komornica Nasielska Komornica-Szkoła 01

Zobacz również rozkład L-9 w kierunku Komornicy

Klucze: rozkład jazdy autobusów Wieliszew, rozklad jazdy l9 ZTM Legionowo zkm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>