Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Rozkład S9 w kierunku W-wa Gdańska / dni robocze / od 11.12.2011 | Legionowo

Rozkład S9 w kierunku W-wa Gdańska / dni robocze / od 11.12.2011

| rozkłady jazdy
Pociąg SKM (S9) na stacji Legionowo

Pociąg SKM (S9) na stacji Legionowo

Aktualny rozkład dostępny jest pod adresem: http://legionowo.pomagam.pl/rozklad-s9-zachodnia-od-09-06-2013/

Poniższy rozkład NIE JEST AKTUALNY.

 

Pociąg SKM (S9) na stacji Legionowo

Pociąg SKM (S9) na stacji Legionowo

Odjazdy ze stacji Legionowo w godzinach 04:30 – 10:59

Wieliszew 05:48 06:52 07:44 08:41
Michałów Reginów 05:51 06:55 07:47 08:44
Legionowo Piaski 04:47 05:54 06:28 06:58 07:20 07:50 08:47 09:50 10:20
Legionowo 04:50 05:36 05:57 06:31 07:01 07:23 07:53 08:10 08:50 09:53 10:24
W-wa Choszczówka 04:55 05:41 06:02 06:35 07:05 07:27 07:58 08:14 08:54 09:57 10:28
W-wa Płudy 04:59 05:44 06:05 06:38 07:09 07:30 08:01 08:17 08:58 10:01 10:31
W-wa Żerań 05:02 05:47 06:08 06:41 07:12 07:33 08:04 08:20 09:01 10:04 10:34
W-wa Toruńska 05:05 05:50 06:12 06:44 07:15 07:36 08:07 08:23 09:04 10:07 10:37
W-wa Praga 05:08 05:53 06:14 06:47 07:18 07:39 08:10 08:26 09:06 10:09 10:40
W-wa ZOO 05:11 05:57 06:18 06:51 07:22 07:42 08:14 08:30 09:10 10:13 10:44
W-wa Gdańska (p) 05:14 06:00 06:21 06:54 07:25 07:45 08:18 08:33 09:14 10:17 10:47
Czas przejazdu L-wo / W-wa Gdańska 00:24 00:24 00:24 00:23 00:24 00:22 00:25 00:23 00:24 00:24 00:23

Odjazdy ze stacji Legionowo w godzinach 11:00 – 16:59

Wieliszew 11:01 13:08 15:38 16:34
Michałów Reginów 11:04 13:11 15:41 16:37
Legionowo Piaski 11:06 11:42 13:14 13:52 14:44 15:43 16:40
Legionowo 11:09 11:30 11:45 12:38 13:17 13:55 14:12 14:47 15:05 15:46 16:16 16:43
W-wa Choszczówka 11:14 11:35 11:50 12:42 13:21 13:59 14:16 14:51 15:09 15:50 16:20 16:47
W-wa Płudy 11:17 11:38 11:53 12:45 13:25 14:03 14:19 14:55 15:12 15:54 16:23 16:51
W-wa Żerań 11:20 11:41 11:57 12:48 13:28 14:06 14:22 14:58 15:15 15:57 16:26 16:54
W-wa Toruńska 11:23 11:44 12:00 12:52 13:31 14:09 14:25 15:01 15:18 16:00 16:30 16:57
W-wa Praga 11:26 11:46 12:03 12:54 13:33 14:11 14:28 15:03 15:21 16:02 16:33 16:59
W-wa ZOO 11:30 11:50 12:07 12:58 13:37 14:15 14:31 15:07 15:24 16:06 16:37 17:03
W-wa Gdańska (p) 11:33 11:53 12:10 13:01 13:40 14:18 14:34 15:10 15:27 16:09 16:40 17:07
Czas przejazdu L-wo / W-wa Gdańska 00:24 00:23 00:25 00:23 00:23 00:23 00:22 00:23 00:22 00:23 00:24 00:24

Odjazdy ze stacji Legionowo w godzinach 17:00 – 23:30

Wieliszew 17:34 18:43 19:46 21:46
Michałów Reginów 17:37 18:46 19:49 21:49
Legionowo Piaski 17:05 17:40 18:16 18:49 19:23 19:52 20:46 21:51 22:18
Legionowo 17:09 17:43 18:18 18:52 19:27 19:55 20:24 20:49 21:20 21:54 22:21 23:20
W-wa Choszczówka 17:13 17:47 18:22 18:56 19:31 19:59 20:28 20:53 21:25 21:59 22:25 23:24
W-wa Płudy 17:16 17:51 18:26 19:00 19:34 20:03 20:31 20:56 21:28 22:02 22:29 23:27
W-wa Żerań 17:19 17:54 18:29 19:03 19:37 20:06 20:34 20:59 21:30 22:05 22:32 23:30
W-wa Toruńska 17:22 17:57 18:32 19:06 19:40 20:09 20:37 21:02 21:34 22:08 22:35 23:34
W-wa Praga 17:25 17:59 18:34 19:08 19:43 20:11 20:40 21:05 21:37 22:10 22:37 23:37
W-wa ZOO 17:28 18:02 18:38 19:12 19:46 20:15 20:43 21:09 21:40 22:15 22:41 23:41
W-wa Gdańska (p) 17:31 18:05 18:41 19:16 19:49 20:18 20:46 21:12 21:43 22:18 22:45 23:44
Czas przejazdu L-wo / W-wa Gdańska 00:22 00:22 00:23 00:24 00:22 00:23 00:22 00:23 00:23 00:24 00:24 00:24

Tabela została przygotowana na podstawie oficjalnego rozkładu dostępnego na stronie ZTM i KM.

2 komentarzy(e) do “Rozkład S9 w kierunku W-wa Gdańska / dni robocze / od 11.12.2011

  1. Pingback: Od dziś obowiązują zmiany w rozkładzie SKM | Legionowo.Pomagam.PL

  2. Pingback: Kolejne zmiany w rozkładzie SKM od 1 lutego 2012 r. | Legionowo.Pomagam.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>