Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Rozkład S9 w kierunku W-wa Gdańska / dni robocze / | Legionowo

Rozkład S9 w kierunku W-wa Gdańska / dni robocze /

| rozkłady jazdy
Pociąg SKM (S9) na stacji Legionowo

Pociąg SKM (S9) na stacji Legionowo

Poniżej prezentujemy aktualny rozkład jazdy pociągów S9 w kierunku dworca Warszawa Gdańska obowiązujący od 1 kwietnia 2012 r.

Pociąg SKM (S9) na stacji Legionowo

Pociąg SKM (S9) na stacji Legionowo

Aktualny rozkład dostępny jest pod adresem: http://legionowo.pomagam.pl/rozklad-s9-zachodnia-od-09-06-2013/

Poniższy rozkład NIE JEST AKTUALNY.

Tabela zawiera rozkład obowiązujący w dni powszednie. Rozkład weekendowy oraz świąteczny w kierunku Warszawy Gdańskiej znajduje się tutaj.

Odjazdy ze stacji Legionowo w godzinach 04:30 – 10:59

Wieliszew 05:44 06:44  08:01 09:04
Michałów Reginów 05:47 06:47  08:04 09:07
Legionowo Piaski 4:51 05:50 06:24 06:50 07:10  08:07 09:09 09:40
Legionowo 04:54 05:27 05:53 06:27 06:53 07:13 07:43 08:10 08:30 09:12 09:44 10:35
W-wa Żerań 05:06 05:38 06:05 06:39 07:04 07:24 07:53 08:21  08:42 09:22 09:54 10:45
W-wa Toruńska 05:09 05:41 06:08 06:42 07:07 07:27 07:55 08:24  08:45 09:25 09:57 10:48
W-wa ZOO 05:15 05:48 06:14 06:48 07:13 07:34 08:01 08:30  08:51 09:32 10:03 10:54
W-wa Gdańska (p) 05:18 05:51 06:18 06:52 07:16 07:37 08:04 08:33  08:54 09:35 10:06 10:57

Odjazdy ze stacji Legionowo w godzinach 11:00 – 16:59

Wieliszew 11:08 12:59 15:08 16:29
Michałów Reginów 11:11 13:02 15:11 16:32
Legionowo Piaski 11:14 12:12 13:04 13:55  14:28 15:13 16:35
Legionowo 11:18 12:00 12:45 13:08 13:58 14:31 15:16 16:06 16:38
W-wa Żerań 11:29 12:10 12:26 13:20 14:08 14:41 15:26 16:11 16:48
W-wa Toruńska 11:32 12:13 12:29 13:23 14:11 14:45 15:29 16:15 16:51
W-wa ZOO 11:38 12:18 12:35 13:29 14:17 14:51 15:35 16:22 16:58
W-wa Gdańska (p) 11:52 12:21 12:38 13:33 14:20 14:54 15:38 16:26 17:01

Odjazdy ze stacji Legionowo w godzinach 17:00 – 22:59

Wieliszew 17:37 18:34 19:42  21:23
Michałów Reginów 17:40 18:37 19:45  21:26
Legionowo Piaski 17:15 17:43 18:11 18:40 19:48 20:40  21:34
Legionowo 17:18 17:46 18:15 18:43 19:05 19:51 20:20 20:43 21:37 22:05 22:50
W-wa Żerań 17:28 17:58 18:25 18:55 19:16 20:03 20:30 20:55 21:49 22:17 23:00
W-wa Toruńska 17:31 18:01 18:28 18:58 19:19 20:06 20:33 20:58 21:52 22:20 23:03
W-wa ZOO 17:37 18:07 18:34 19:04 19:25 20:12 20:39 21:04 21:58 22:26 23:09
W-wa Gdańska (p) 17:40 18:11 18:37 19:08 19:29 20:16 20:42 21:08 22:02 22:31 23:12

Tabela została przygotowana na podstawie oficjalnego rozkładu dostępnego na stronie ZTM i KM.

Jeden komentarz do “Rozkład S9 w kierunku W-wa Gdańska / dni robocze /

  1. Pingback: Rozkład S9 w kierunku W-wa Gdańska / dni robocze / od 11.12.2011 | Legionowo.Pomagam.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>