Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
siatkówka | Legionowo

siatkówka

Wpisy powiązane ze słowem kluczowym: siatkówka

Anna Rybaczewski podpisała kontrakt z 9. ekipą ubiegłego sezonu Orlen Ligi. Od nowego sezonu będzie przyjmującą Siódemki Legionovia.

Dziewczyny z Siódemki Legionovii ma już za sobą debiut w Orlen Lidze. Momo, że dziewczyny z Legionovii zagrały lepiej niż podczas sparingów, to nie dały rady pokonać mistrzyń z Sopotu.

Podopieczne Wojciecha Lalka zakończyły swoje wielkopolskie zmagania turniejowe na trzecim miejscu. Zwyciężyły gospodynie – siatkarki Piecobiogazu Murowana Goślina (I liga). Kolejne miejsca zajęły odpowiednio PTPS Piła (PlusLiga), Siódemka Legionovia (I liga) oraz Gwardia Wrocław (PlusLiga).

Dziś i jutro legionowskie siatkarki będą miały okazję sprawdzić swoje umiejętności podczas turnieju w wielkopolskiej Murowanej Goślinie.

Zwycięstwem Siódemki Legionovii Legionowo zakończył się sparingowe zmagania w czasie turnieju o puchar burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego. W zawodach brało udział pięć ekip I ligii siatkówki kobiecej. Wszystkie meczu w czasie tego turnieju rozgrywano do dwóch wygranych setów.

Legionovia w ataku

Legionovia w ataku

W przyszłym tygodniu siatkarski LTS Legionovii rozpoczyna przygotowania do sezonu 2011/2012 w I lidze. Legionowska drużyna została zgłoszona do rozgrywek pod nazwą „Siódemka Legionovia Legionowo„. Ma to związek z pozyskaniem nowego sponsora.

Anna Sołodkowicz i Katarzyna Jóźwicka wyskakują do bloku

Anna Sołodkowicz i Katarzyna Jóźwicka wyskakują do bloku

Po dwóch meczach trwającego właśnie Turnieju Mistrzyń II ligi wiemy, że legionowski zespół zagra w przyszłym sezonie w I lidze kobiecej siatkówki.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelację ze spotkania LTS Legionovia Legionowo z Szóską Biłgoraj (16.04.2011 r)

Fotorelacja ze spotkania LTS Legionovia Legionowo – Szóstka Biłgoraj

LTS Legionovia w ataku

LTS Legionovia w ataku