Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Śmieszne listy do ministerstwa infrastruktury | Legionowo

Śmieszne listy do ministerstwa infrastruktury

| mieszkańcy

Witam, właśnie na stronie starostwa przeczytałem informację, że organizowana jest akcja wysyłania kartek do Ministerstwa Infrastruktury w proteście za zaprzestanie rozbudowy drogi 61 w Legionowie za wiaduktem. Niestety włodarze naszego miasta i powiatu znowu się skompromitowali. Informacja o tym, że ta inwestycja ma nie być już realizowana była podana w lutym tego roku. Można to sprawdzić w ministerstwie i np. na stronie http://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/uniewaznia-12-przetargow,13890.html.

Roman Smogorzewski i Jan Grabiec organizując tą akcję przyznali się tym samym że nic o tym nie wiedzieli, że od lutego nic nie zrobili by walczyć o tą inwestycję. Teraz wmawiają ludziom, że coś niespotykanego, nagle się wydarzyło.

Prawda jest taka, że albo rzeczywiście nic nie wiedzieli, co znaczyło by że KOMPLETNIE NIE PRZEJMUJĄ SIĘ LOSEM MIESZKAŃCÓW, lub że wiedzieli ale ponieważ to kolega z partii PO ustalił, to nie mieli nic do gadania bo by stracili pozycję w PO.

Teraz wciskają ciemnotę mieszkańcom jacy to oni troskliwi i przejmują się drogami w powiecie i mieście. Proszę poruszyć ten temat bo oczywistą winę za brak działań w obronie tej inwestycji ponoszą Smogorzewski i Grabiec. Mieli czas od lutego. Dlaczego wtedy nie postanowili by mieszkańcy wysyłali pocztówki, kiedy jeszcze można było coś zrobić?

Pozdrawiam

Czytelnik

2 komentarzy(e) do “Śmieszne listy do ministerstwa infrastruktury

 1. 1

  Jest wiele prawdy w tym co piszesz. Powiatowi i miejscy włodarze przespali szansę na utrzymanie inwestycji.
  Teraz włodarze obudzili się z ręką w nocniku i próbują markować działanie. Okartkowane ludziska będą wdzięczne „śpiochom” za aktywność… której zabrakło.

 2. Wielbicielka
  2

  Dodatkowo działanie zleca się beznadziejnemu referatowi marketingu plus jeszcze beznadziejniejszej pani rzecznik, która musi świecić oczami za świetne popisy pana prezydenta.
  Mając takiego szefa to już chyba lepiej pobierać zasiłek. Chyba, że… nie ma sie kręgosłupa moralnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>