| Urząd komunikacji Legionowo | wydział komunikacji legionowo godziny otwarcia

Urząd komunikacji Legionowo

wydział komunikacji legionowo godziny otwarcia

Są różne sposoby nagradzania pracowników. Niektórzy pracodawcy oferują premie, a inni… wyjazdy. Turystyka motywacyjna to naprawdę wspaniały pomysł. W końcu co może bardziej zmobilizować do pracy niż cudowny i spokojny wypoczynek w Hiszpanii? Albo pełen wrażeń i nowo nabytej wiedzy pobyt w Chinach? Warto pamiętać, że pracownik stara się przez cały rok. Nierzadko bierze nadgodziny, […]

wydział komunikacji legionowo godziny otwarcia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_wczasy8.jpgSą różne sposoby nagradzania pracowników. Niektórzy pracodawcy oferują premie, a inni… wyjazdy.
Turystyka motywacyjna to naprawdę wspaniały pomysł. W końcu co może bardziej zmobilizować do pracy niż cudowny i spokojny wypoczynek w Hiszpanii? Albo pełen wrażeń i nowo nabytej wiedzy pobyt w Chinach?
Warto pamiętać, że pracownik stara się przez cały rok. Nierzadko bierze nadgodziny, aby być w stanie zrobić wszystko to, co powinien. Daje z siebie bardzo dużo, pragnie być postrzegany jako dobry, uczciwy i sumienny pracownik, dla którego praca znaczy wiele i gotów jest dla niej sporo poświęcić.
Takiemu człowiekowi należy się nagroda, nie będąca tylko pensją, którą otrzymują wszyscy. Jeżeli widzimy, że ktoś niesamowicie się stara, chcemy go docenić, w ten czy inny sposób. Wyjazdy są idealną nagrodą, a także jak sama nazwa tego rodzaju turystyki wskazuje, motywacją. No, bo kto nie będzie chętny na wyjazd nad morze, do ciepłych krajów czy nawet tych chłodniejszych, ale z dużym bogactwem kulturowym? Właśnie. Odpowiedź nasuwa się sama.

Pozostałe teksty o podróżach oraz turystyce:

recommended