Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Upadek darmowego internetu? | Legionowo

Upadek darmowego internetu?

Pod koniec lutego przedstawiłem kilka racji na potwierdzenie chaotyczności „rewelacyjnego” pomysłu miejskich urzędników dot.  tzw. „bezpłatnego internetu”.

W międzyczasie ratuszowe służby wypuściły „na miasto” ankiety sondujące mieszkańców oraz ogłosiły konkurs dla respondentów. Abstrahując od kupowania odpowiednich wyników sondy poprzez fundowanie nagród dla ankietowanych, to samo badanie zostało przygotowane w głupiutki sposób. Nie określono kiedy ankieta ma być zwrócona do urn. Szczeniackie błędy popełniono również przy dystrybucji ankiet…

Wynik takiego bezmyślnego działania miejskich urzędników nie był trudny do przemyślenia – MAŁY ODZEW NA SZUMNĄ AKCJĘ miejskich służb propagandowych.

Poniżej przedstawiam przetłumaczony miejski komunikat. (z miejskiego języka propagandy psedusukcesu, na język polski).

W związku z dużym nikłym zainteresowaniem akcją „bezpłatny internet”, Urząd Miasta postanowił został zmuszony wydłużyć termin składania ankiet do 23.03.2011 r., a losowanie nagród przesunąć na 25.03.2011 r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta Legionowo. Losowanie będzie transmitowane online.

Bardzo dziękujemy za błagamy o aktywny udział w akcji, a osoby, które jeszcze nie doręczyły ankiet, którym jeszcze nie doręczono ankiet, zachęcamy do pilnego jej wypełnienia i złożenia, błagamy o pilne zgłoszenie tego faktu w UM, a następnie o wypełnienie i złożenie ankiet.

 

3 komentarzy(e) do “Upadek darmowego internetu?

  1. Exim_test
    1

    Kolejna inicjatywa aby wesprzeć lokalną firmę dostarczającą internet „Point”, której właścicielką jest córka przewodniczącego rady miejskiej. Mogę się założyć, że firma ta „wygra” przetarg na stworzenie tej sieci, obsługę itd.

  2. 3

    nie ma jak to plecy w UM u Poitów to samo dotyczy GVT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>