Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
wpadka | Legionowo

wpadka

Wpisy powiązane ze słowem kluczowym: wpadka

Siedzą urzędnicy naszego El Presidente w ratuszu, debatują, burza mózgów… no w każdym razie burza… Ostatnim efektem takiej urzędniczej burzy jest zorganizowanie nielegalnej gry hazardowej i wmanewrowanie w nią mieszkańców miasta. 

W moim poprzednim tekście opisałem niezgodność nowej strony www.legionowo.pl z treścią umowy zawartej pomiędzy UM, a firmą realizującą zlecenie. Kolejnego dnia, że ratusz zaczął powoli usuwać wytknięte w tekście ewidentne buble… Niestety ujawniają się kolejne, groźniejsze błędy witryny.

BIP czyli Biuletyn Informacji Publicznej, muszą prowadzić instytucje publiczne. BIP tworzony jest w oparciu o przepisu Ustawy o dostępie do informacji publicznej, rozporządzeń MSWiA i innych przepisów. BIP UM w Legionowie niestety jest zafałszowany.

Zbieranie przy rekrutacji do przedszkoli danych osobowych (np. PIT, RMUA czy orzeczeń sądowych) jest sprzeczne z prawem – alarmuje GIODO.

Na stronach BIP UM Legionowo pojawił się, miejmy nadzieję, że projekt, regulaminu Areny Legionowo. Dokument ów pokazuje, że prezydent miasta (podpisał się pod wszystkim p. Zadrożny) ma problem ze skleceniem sensownego regulaminu.

Od marca miasto chwali się, że uruchamia serwis powiadomień SMSowych (jako część nowej odsłony miejskiej witryny).

Wybory prezydenckie tuż tuż. Sztaby kandydatów i ich sympatycy robią co mogą by przekabacić niezdecydowanych.

To parcie ze swoim do wyborców niejednokrotnie prowadzone jest działaniami nielegalnymi (o bezprawiu PIS pisaliśmy wcześniej). Okazuje się jednak, władze Legionowa i powiatu (panowie włodarze S(…)i i G(…)c) z podległych urzędów zrobili tuby wyborcze kandydata PO.

Poniedziałki nie są moim ulubionym dniem tygodnia. Jednak dzisiejszy poniedziałek za sprawą pewnej wiadomości, która wpadła na moja skrzynkę był (i nadal jest) bardzo zabawny.

Przeglądając dziś zasoby witryny UM Legionowo (legionowo.pl) natrafiłem na zakładkę „e-urząd”. Jako, że staram się załatwiać większość spraw poprzez Internet (ach te e-usługi :), postanowiłem czym prędzej skorzystać z nowej e-oferty UM.

Po kliknięciu w e-urząd ujrzałem stronę pytająca czy mam certyfikat kwalifikowany, zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że tak (poprzez kliknięcie rzecz jasna :). W tym momencie przeglądarka ucieka do jakiejś przypadkowej domeny (portal.madkom.pl – co to u licha jest).