Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
ZTM | Legionowo

ZTM

Wpisy powiązane ze słowem kluczowym: ZTM

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie

Od 1 stycznia 2014 r. w życie miała wejść trzecia z rzędu corocznych podwyżek biletów ZTM. Trzecia podwyżka, i zarazem ostatnia z zapowiedzianej serii, oznaczała że ceny biletów okresowych są dwukrotnie wyższe (2011 r. do 2014 r.).

ZTM poinformowało, że od 06 lipca 2013 zaczną ponownie kursować pociągi linii S3. Skróceniu ulegnie jednak ich trasa.

Od poniedziałku (1 lipca) kursowanie pociągów linii S3 zostanie całkowicie zawieszone. Przyczyną tych niedogodności są utrudnienia na stacji Warszawa Lotnisko Chopina i remont podmiejskiej części linii średnicowej. Czyli tej, po której pociągi S3 nie kursowały…

Poniżej prezentujemy rozkład jazdy pociągów S9 w obu kierunkach obowiązujący od 9 czerwca 2013 r.

ZTM Warszawa informuje:

Nadal objazd dla L-9 W związku z niedokończonymi pracami związanymi z budową sieci kanalizacyjnej w ul. Bohaterów Modlina w Nowym Dworze Mazowieckim od 10 października br. od godz.: 12.00 utrzymuje się trasę objazdową linii autobusowej L-9 oraz zawieszenie przystanków ZDOBYWCÓW KOSMOSU 01 i 02 obowiązujących jako przystanki „na żądanie”.

ZTM Warszawa informuje:

Przywrócony zostaje przystanek WDW RYNIA 01 W związku z zakończeniem przebudowy ul. Wojska Polskiego w Nieporęcie i ul. Wczasowej w Białobrzegach od 10 października br., od początku kursowania linii dziennych zostanie wznowione funkcjonowanie przystanku WDW RYNIA 01 obowiązującego jako przystanek na żądanie dla linii 705 i 734.

Poniżej prezentujemy aktualny rozkład jazdy pociągów S9 w kierunku dworca Warszawa Gdańska obowiązujący od 1 kwietnia 2012 r.

Od 1 lutego do rozkładu SKM zostaną wprowadzone kolejne zmiany.

Od dziś obowiązuje skorygowany rozkład jazdy Szybkiej Kolei Miejskiej.

W dni robocze zmianie ulegają czasy odjazdu 5 składów kursujących w kierunku stacji Warszawa-Gdańska, zaś w weekendy i dni świąteczne zmiana dotyczy 4 kursów.

Linia L-8, która ma usprawnić dojazd mieszkańców gminu Nieporęt do pociągów S-9, ruszy 2 stycznia 2012 r.

Poniżej prezentujemy aktualny rozkład jazdy pociągów S9 w kierunku dworca Warszawa Gdańska.

W niektórych pociągach SKM nadal są nalepki informujące o starych cenach biletów. Zgodnie z prawem, w tak oznakowanych pojazdach, obowiązują ceny podane na nalepkach. Pasażer ma prawo odmówić zakupu biletu po zawyżonej cenie. Jeśli skasował bilet po zawyżonej cenie (względem informacji znajdującej się w pojeździe) to ma prawo żądać zwrotu różnicy w cenie biletu. Jeśli zaś jechał „na skasowanym” starym bilecie i otrzymał mandat od kontrolerów ZTM, to opłata karna winna być anulowana.

image

Dziś do ruchu zostanie oddana druga nitka DK61. W związku z tym zmianie ulega lokalizacja przystanków autobusowych.

Od godz. 22:00 autobusy będą się zatrzymywały na przywróconym przystanku Sielankowa 02, który został zlokalizowany w nowej zatoce, przy ul. Warszawskiej przed skrzyżowaniem z ul. Jagiellońską/Sielankową. Dla linii 736 będzie to przystanek stały, zaś dla „elek” (L-9 i L-10) przystanek „na żądanie”.

W niedzielę 28 sierpnia zostanie wyłączona z ruchu kołowego ul. Jana III Sobieskiego (na odcinku od ul. ks. Skargi do ul. Parkowej). Ulica zostanie zamknięta z powodu odbywających się, na terenie Areny Legionowo i stadionu, dożynek.

Pomachajmy do odjeżdżającego 731.

Pomachajmy do odjeżdżającego 731.

W związku z tym autobusy linii 723 i L-9 od godziny 8:00 do 21:00 bedą jeździły zmienionymi trasami.

Do góry