Warning: Illegal string offset 'chk_default_options_css' in /wp-content/plugins/dw-shortcodes-bootstrap/designwall-shortcodes.php on line 32
Żuchowski Artur | Legionowo

Żuchowski Artur

Wpisy powiązane ze słowem kluczowym: Żuchowski Artur

radny miejski w Legionowie Artur Żuchowski

Radny Artur Adam Żuchowski reprezentuje w Radzie Miasta Legionowo prezydenckie stowarzyszenie „Porozumienie Samorządowe”. W maju br. roku radny Żuchowski stał się popularny w lokalnych mediach za sprawą dwóch faktów:

  • odmowie RML na zwolnienie z pracy Żuchowskiego (pracuje jako pedagog u Salezjan),
  • niebywałej sklerozy radnego, który zapomniał że ma dom i działkę o wartości ok. miliona złotych – radny zapominał umieszczać tę informację w swych kolejnych oświadczeniach majątkowych.

Dyżury pełnione będą w Biurze Rady Miasta Legionowo, które mieści się w miejskim ratuszu, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41, pokój nr 4.02, III piętro. Dyżury będą pełnione wg. poniższego grafiku. Przekreślenia i wstawki wynikają ze zmian grafiku dokonywanych przez RM.

Legionowski radny Artur Adam Żuchowski złożył 29 kwietnia swoje oświadczenie majątkowe. Wykazał w nim, że praktycznie jest goły jak święty turecki (brak majątku, i długi)

Jedynymi jego dochodami miały być:

Prezentujemy wyniki do legionowskiej rady miejskiej.

Analiza  publikacji w BIP (http://www.bip.legionowo.pl) wskazuje, że radni obecnej kadencji w ogóle nie interesują się miastem i jego mieszkańcami. Okazuje się, że całe 21 osobowe grono członków Rady Miasta Legionowo przez cztery lata swojej kadencji złożyło w sumie 11 interpelacji i tylko 1 zapytanie.